TchiboŽivotný štýl

Vianočný domov: Advent v teple a pohodlí

Keď sa vonku ochladí, môžeme si vychutnať domácu pohodu! S pohodlným oblečením z Tchibo si môže celá rodina nádherne užiť hebké predvianočné obdobie. A Tchibo myslí aj na štvornohých priateľov – takže si každý môže povedať: doma je najkrajšie!

Kolekciu „Vianočný domov: Advent v teple a pohodlí“ nájdete v sieti obchodov Tchibo od 30. novembra 2020 alebo v Tchibo kútikoch v obchodných reťazcoch od 1. decembra. Pre držiteľov TchiboCard bude dostupná online už od 24. novembra 2020.

Pre malých aj veľkých

Flanelové pyžamo zo 100 % biobavlny (Cotton made in Africa). Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 22,99 €.

Pohodlný spánok

Sada flanelovej nočnej košele a masky na spanie z mäkkého materiálu. Vnútorná a vonkajšia strana zo zmesi bavlny (Cotton made in Africa) a polyesteru. Odporúčaná cena: 24,99 €.

Hrejivý flanel

Tento hebký, mäkký materiál je, pokiaľ ide o útulnosť, absolútnou klasikou. Či už v podobe košele, pyžama alebo návliečok – mäkko zdrsnená bavlnená látka dobre udržiava teplo a preto je našou najobľúbenejšou voľbou do chladných zimných dní.

Mäkkú noc!

Flanelové návliečky so zipsom, návliečka na vankúš a paplón v štandardnej veľkosti. Exkluzívne online na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 39,99 €.

Chlpáčom zima nebude

Deka pre psy chráni domáceho miláčika pred chladom zo zeme. Je vhodná ako výplň košíka alebo do prepravky. Odporúčaná cena: 12,99 €.

Poď sa hrať!

Pískacia hračka v tvare jazvečíka sa bude vášmu psíkovi dobre nosiť v papuľke. Odporúčaná cena: 11,99 €.

S nórskym vzorom

Dámske pohodlné šaty sú na domáce chvíle pohody ako stvorené. Zo zmesi modalu, elastanu a biobavlny. Odporúčaná cena: 31,99 €.

Aká matka, taká dcérka

Dievčenské pohodlné šaty zo zmesi modalu, elastanu a biobavlny. Dostanete exkluzívne online na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 22,99 €

Spoločný štýl

Vianoce sú obdobie, keď nevravíme „ja“, ale „my“. Spoločne pečieme, spoločne zdobíme a môžeme zdieľať aj svoj vzhľad. Vďaka tomu môžu deti zažívať nádherný pocit pospolitosti so svojimi rodičmi!

Jeden pre všetkých          

Detský overal s gombíkovou légou a zapínaním na cvoky zo 100 % biobavlny (Cotton made in Africa), pre dievčatá aj chlapcov. Odporúčaná cena: 34,99 €.

Aký otec, taký chlapec

Pánsky pohodlný overal s hebkou, mäkko zdrsnenou vnútornou stranou. Dostupný exkluzívne na www.tchibo.sk.  Odporúčaná cena: 29,99 €.

Škoda nosiť iba v noci!

Maximálne komfortné dámske pyžamo so severským vzorom zo zmesi bavlny (Cotton made in Africa), polyesteru a elastanu budete chcieť nosiť celý deň.Odporúčaná cena: 27,99 €.

Čo znamená Cotton made in Africa?

Cotton made in Africa je projekt udržateľnej podpory drobných pestovateľov v subsaharskej Afrike. Africkí pestovatelia sa v kurzoch učia, ako pestovať bavlnu efektívnym a ekologicky šetrným spôsobom a ako touto cestou dosiahnuť vyššiu úrodu. Vďaka tomu sú schopní vlastnými silami zlepšiť situáciu celej svojej rodiny.

Čaj je hotový!

Čajová kanvica s objemom 800 ml z kvalitnej keramiky, ucho a úchytka pokrievky z bambusu. Dostupné exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 29,99 €.

Zahriatie zvnútra

Šálka na čaj so sitkom a pokrievkou z akostného porcelánu. Pokrievku možno použiť ako podložku pod sitko. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája pod mottom „Objavte jedinečný svet Tchibo“ kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo a internetový obchod www.tchibo.sk. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto Caffé či Esperto Latte si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne.

Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.


Fotogaléria