TchiboŽivotný štýl

Vianočný domov: Čas na relaxáciu

Pokiaľ ide o wellness a pohodu, hviezdy svietia pri nás. Vesmír sa neobjavuje len v kozmických vzoroch na posteľnej bielizni, pyžamách a podobne. Má vplyv aj na náš každodenný život. S malými masážnymi pomôckami, hrejivým vybavením na chladné dni a tarotovými kartami môžeme pokojne nazrieť do budúcnosti.

Kolekciu „Vianočný domov: Čas na relaxáciu“ nájdete v sieti obchodov Tchibo od 21. decembra 2020 alebo v Tchibo kútikoch v obchodných reťazcoch od 22. decembra. Pre držiteľov TchiboCard bude dostupná online už od 15. decembra 2020.

V objatí hebkosti   

Mäkkučký plyšový župan je tým pravým oblečením pre chvíle domáceho wellnessu. Exkluzívne v ponuke na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 31,99 €.

Pohodlný relax kdekoľvek

Šijový vankúšik z viskoelastickej peny s plyšovým poťahom, ktorý sa dá zvliecť a oprať. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Úľava pre chrbát

Vyhrievaný vankúš na chrbát so 4 stupňami nastavenia teploty, ochranou proti prehriatiu a automatickým vypínaním.Dostanete exkluzívne na www.tchibo.sk.Odporúčaná cena: 39,99 €.

Blahodarné teplo

S našimi vyhrievanými výrobkami sa počas chladných dní krásne zahrejete. Stačí ich zapnúť a užívať si príjemné teplo. A vďaka funkcii automatického vypínanie a ochrane proti prehriatiu si s nimi môžete aj pokojne pospať.

V sede pohodlne

Vankúšik na sedenie s protisklzovou úpravou a pamäťovou penou s návliečkou, ktorú je možné prať. Odporúčaná cena: 22,99 €.

Nohám zima nebude

ponožkách s otvorenými prstami budú nohy pri lakovaní nechtov pekne v teple. Ponožky zo zmesi bavlny, polyesteru, polyamidu, metalizovaného polyesteru a elastanu (LYCRA®). Odporúčaná cena: 9,99 €.

Uvoľnenie a relaxácia

Masážny valček na masáž tváre a tela s dĺžkou 23,5 cm môže prispieť k lepšiemu prekrveniu pokožky. Odporúčaná cena: 9,99 €.

Ruženín alebo aventurín?

Masážny valček na tvár s 2 vymeniteľnými nástavcami z drahých kameňov: ruženínu a aventurínu. Odporúčaná cena: 19,99 €.

Wellness pre tvár

Či už sa rozhodnete pre ruženín alebo aventurín, chladivý masážny valček na tvár pomôže zlepšiť pevnosť pleti a prispeje k redukcii jemných vrások. Drahé kamene by navyše mali mať aj osviežujúci účinok.

Pomocná ruka

Teleskopické škrabadlo na chrbát z ušľachtilej ocele je možné vytiahnuť až do dĺžky 67 cm. Odporúčaná cena: 6,99 €.

Do vane

Surový soľný kameň z Himalájí, vhodný do soľného kúpeľa. Soľné kamene sú dermatologicky testované, vhodné pre všetky typy pleti. Vrátane darčekového boxu. Odporúčaná cena: 7,99 €.

Perfektná relaxácia

Keď sa vonku poriadne zozimí, horúci kúpeľ je to pravé na dokonalý relax! Stačí vložiť do vody himalájske kamene a 10 až 30 minút relaxovať v soľnom kúpeli. Kryštály soli majú pozitívny vplyv na pokožku a prispievajú k vášmu uvoľneniu.

Skrotené vlasy

Dve kozmetické čelenky s dlhým zapínaním na suchý zips, každá s dĺžkou 61 cm, udržia vlasy pri skrášľovaní mimo tváre. Odporúčaná cena: 8,99 €.

Teplo tam, kde ho treba

Dlhý šálový termofor s objemom cca 2 l s mäkkým plyšovým poťahom, ktorý je možné zvliecť a oprať. Dostanete online na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája pod mottom „Objavte jedinečný svet Tchibo“ kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo a internetový obchod www.tchibo.sk. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto Caffé či Esperto Latte si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne.

Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.


Fotogaléria