TchiboŽivotný štýl

Vianočný domov: Cukrovinky, darčeky a hračky

Želáme vám kreatívne Vianoce! Či už pri pečení alebo balení darčekov – tento týždeň sa kreativite žiadne medze nekladú. A pretože práve v čase vianočnom myslíme aj na ostatných, hrá pre nás udržateľnosť naozaj veľkú úlohu. Napríklad veľká časť oblečenia Tchibo je vyrobená z biobavlny, hračky sú zas vyrobené z prírodných materiálov. Vďaka tomu budú Vianoce dvojnásobne zábavné!

Kolekciu „Vianočný domov: Cukrovinky, darčeky a hračky“ nájdete v sieti obchodov Tchibo od 16. novembra 2020 alebo v Tchibo kútikoch v obchodných reťazcoch od 18. novembra. Pre držiteľov TchiboCard bude dostupná online už od 10. novembra 2020.

Látkový baliaci papier

Tri rôzne veľké štvorce z biobavlny, vrátane návodu s rôznymi technikami skladania. Odporúčaná cena: 9,99 €.

Zbohom, hory baliaceho papiera!

Ide to aj inak. Náš opakovane použiteľný darčekový papier z biobavlny je udržateľnou alternatívou k jednorazovému baliacemu papieru. Rôzne veľkosti, farby a techniky skladania premenia každý darček na jedinečný originál.

Vymaľuj a ozdob

Papierové vrecúška troch veľkostí s nálepkami a možnosťou vyzdobenia. Odporúčaná cena: 8,99 €.

Sada formičiek na pečenie

Stačí iba vykrojiť, opečiatkovať a sušienka je na svete! Formička a pečiatky s 3 motívmi. Odporúčaná cena: 7,99 €.

Keksíky ako darček                                  
Vianočné vzory jedným ťahom! Valček na cesto s vianočným motívom a formička na vykrajovanie v tvare darčeka. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Príďte k nám na kávičku!

Stánok „Kaviareň“ zo stanového poťahu má všetko, čo správny stánok potrebuje: pult, okienko aj markízu. Rozmery cca (š x v x h) 90 x 120 x 45 cm. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 49,99 €.

So spomienkou na detstvo

Štyri motívy v sade dezertných tanierov s priemerom 15 cm z akostného porcelánu so zlatým dekorom. Odporúčaná cena: 19,99 €

Prekvapenie pre najmenších

Mäkučký plyšový macko, rukavičky a čiapka s flísovou podšívkou jednotnej veľkosti v darčekovom balení. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 27,99 €.

Dojčenské pyžamká

Dve pyžamká v balení, certifikované podľa GOTS zo 100 % biobavlny so zapínaním po celej dĺžke sú v modrých alebo v červených tónoch. Odporúčaná cena: 17,99 €.

Nalepovať povolené!

Bezdrôtové detské slúchadlá s Bluetooth® a nálepkami majú obmedzenú hlasitosť na ochranu detských uší na max. 85 dB. Odporúčaná cena: 29,99 €.

Zábava pre celú rodinu

Minibowling „Vianoce“ z dreva s certifikáciou FSC®. Výška každej figúrky cca 12 cm. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Jeden štýl pre všetkých

Pre ešte väčší pocit vianočnej pospolitosti ponúka Tchibo jednotné oblečenie na sviatočné obdobie: unisex mikiny pre veľkých aj malých. A pretože Vianoce prichádzajú každý rok, môže si mikinu nabudúce obliecť mladší súrodenec!

100 % prírodná

Vegánska plastelína je mäkká, ľahko sa tvaruje a nelepí. Sada je spolu s 5 formičkami z 95 % cukrovej trstiny.Odporúčaná cena: 11,99 €.

Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája pod mottom „Objavte jedinečný svet Tchibo“ kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo a internetový obchod www.tchibo.sk. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto Caffé či Esperto Latte si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne.

Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.


Fotogaléria