TchiboŽivotný štýl

Vianočný domov: Štýlové outfity na sviatočné obdobie

Sviatočné dni sú predo dvermi a s nimi sú tu aj sviatočné outfity pre veľké a malé módne ikony. Od elegantných šiat a pleteniny cez lesklú saténovú bielizeň až po dámske pohodlné oblečenie – na Vianoce zažiarite za všetkých okolností!

Kolekciu „Vianočný domov: Štýlové outfity na sviatočné obdobie“ nájdete v sieti obchodov Tchibo od 23. novembra 2020 alebo v Tchibo kútikoch v obchodných reťazcoch od 24. novembra. Pre držiteľov TchiboCard bude dostupná online už od od 17. novembra 2020.

Trblietavá elegancia

Dámske splývavé šaty s mierne rozšírenou sukňou do A, zdobené efektnou striebornou priadzou. Dostanete exkluzívne online na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 39,99 €.

Sviatočný lesk pre slečny

Dievčenské tylové šaty s farebnou trblietavou potlačou krásne ladia s trblietavými pančuchovými nohavicami. Odporúčaná cena: 15,99 €.

Inšpirovaná hviezdnym nebom            
Dievčenská plisovaná sukňa
s trblietavým pásom a mäkkou podšívkou. Odporúčaná cena: 19,99 €.

Čipkové body                                             
Úžasne zvodné body vynosíte či už pod bielizeň alebo ako top. Bez kostíc a vystuženia, v oblasti pŕs je čipka podložená sieťovinou.  Odporúčaná cena: 31,99 €.

Elegantný doplnok

Kabelka z kvalitnej koženky s reliéfom, vnútornými priehradkami a vreckom na zips. Dá sa nosiť v ruke aj krížom. Exkluzívne na www.tchibo.sk.  Odporúčaná cena: 34,99 €.

Absolútne štýlový

Dámsky pletený sveter s nórskym vzorom s obsahom vlny.  Odporúčaná cena: 27,99 €.

Detský pletený sveter s nórskym vzorom. Odporúčaná cena: 19,99 €.

Dokonale trendy: Nórsky štýl

Grafický vzor z ďalekej Škandinávie má v zimnej móde už dlho svoje nezastupiteľné miesto. Dnes sa považuje za klasiku. Spočiatku sa vyznačoval jemnými očkami a čierno-bielym spracovaním. Dnes je tento štýl pleteniny v ponuke v najrôznejších farebných tónoch. A pretože sa túto sezónu bez nórskeho vzoru skrátka nie je možné zaobísť, nájdete ho v kolekcii Tchibo aj na čiapkach, šáloch a ponožkách.

S brmbolcom alebo bez neho?

Pletená čiapka s odnímateľným brmbolcom z umelej kožušiny a s trblietavou priadzou. Odporúčaná cena: 7,99 €.

Perfektné zladenie

Pletený kruhový šál s trblietavou priadzou a flísovou podšívkou. Odporúčaná cena: 12,99 €.

Zimná elegancia

Kabát strihu oversized so spadnutými ramenami. Exkluzívne online na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 79,95 €.

Mäkký a hrejivý

Maxišál XXL s mäkko zdrsnený povrchom, vo farbe ružového dreva a svetlomodrej. Rozmery cca 220 x 55 cm. Odporúčaná cena: 12,99 €.

Chlad nemá šancu

Pletená čiapka s kontrastným ohrnovacím lemom s trblietavým lemovaním a s hrejivou flísovou podšívkou. Odporúčaná cena: 8,99 €.

Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája pod mottom „Objavte jedinečný svet Tchibo“ kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo a internetový obchod www.tchibo.sk. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto Caffé či Esperto Latte si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne.

Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.

Fotogaléria