TchiboŽivotný štýl

Vianočný domov: Sviatočné varenie a servírovanie

Sviatočné menu je pre všetkých zúčastnených uvoľnenejšie, keď každý prispeje nejakou lahôdkou. A preto nájdete v kolekcii Tchibo množstvo praktických produktov na prepravu vlastnoručne pripravených dobrôt. Či už zvolíte chladiacu tašku, termosku alebo zapekaciu formu s pokrievkou: vlastnoručne pripravené lahôdky prepravíte na návštevu zaručene v poriadku.

Kolekciu „Vianočný domov: Sviatočné varenie a servírovanie“ nájdete v sieti obchodov Tchibo od 14. decembra 2020 alebo v Tchibo kútikoch v obchodných reťazcoch od 15. decembra. Pre držiteľov TchiboCard bude dostupná online už od 8. decembra 2020.

Na zdravie po celý rok!    

Dva priesvitne fialové poháre na šampanské a na kokteily z krištáľového skla so zlatým dekorom. Odporúčaná cena: 17,99 €.

S nádychom luxusu

Šestnásťdielna sada príborov z kvalitnej ušľachtilej ocele s matne zlatou povrchovou úpravou Exkluzívne online na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 62,95 €.

Podávajú sa dobroty!

Poschodový podnos s vysúvacími doskami z kvalitného bukového dreva s bridlicovou doskou. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 31,99 €.

Kompletne poruke

Doštička na syr má v otočnom dne ukrytý nôž na tvrdý syr, nôž na mäkký syr a vidličku na syr. Doštička z bukového dreva, príbor z tvrdenej čepeľovej ocele.Odporúčaná cena: 24,99 €.

Štedrovečerné osvetlenie

Tri sviečky z pravého vosku s teplým bielym pohyblivým LED plamienkom s efektom mihotania v zlatom lesklom skle so zrkadlovým efektom. Dostanete exkluzívne online na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 31,99 €

Udržateľné sviečky

Sviečky s LED sú ekologicky šetrné. Zatiaľ čo klasické sviečky skoro vyhoria a musíme ich nahradiť novými, LED sviečky svietia večer čo večer, Vianoce čo Vianoce. A vďaka mihotajúcemu sa plamienku pôsobia rovnako útulne ako originál.

Štýlové svietenie

Dlhé sviečky z pravého vosku s LED imitujú plamienok sviečky efektom mihotania. V balení 2 ks. Odporúčaná cena: 9,99 €.

Svietnik z bieleho mramoru aggio a so 4 magnetickými držiakmi sviečok. Dostupný exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 27,99 €.

Servírovanie na zlate a mramore

Poschodový podnos a zároveň servírovacia tácka z bieleho mramoru aggio a s podstavcom matne zlatej farby, priemer cca 28 cm.Exkluzívne online na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 27,99 €.

Na zimné dezerty

Štyri misky na servírovanie z borokremičitého skla s objemom 200 ml sú vhodné aj na karamelizovanie dezertov.Exkluzívne online na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 11,99 €.

Perfektne vychladené

Chladiaca nádoba na víno z bieleho mramoru aggio, s okrajom matne zlatej farby. Výška cca 19 cm.Exkluzívne online na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 34,99 €.

Luxusné dochutenie

Soľnička a korenička z bieleho mramoru aggio a viečkami z matnej ušľachtilej ocele. Exkluzívne online na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 21,99 €.

Prosím, ponúknite sa!

Sada na servírovanie z kvalitného bukového dreva s bridlicovou doskou, 2 keramickými miskami a kolíčkami a ceduľkami na popisovanie.Exkluzívne online na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 31,99 €.

Na varenie aj pečenie

Liatinový hrniec je vhodný do rúry aj na všetky druhy sporákov, vrátane indukčných. Teplo distribuuje rovnomerne až po okraj a dlhodobo udržiava. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 79,95 €.

Ideálne na zmrazovanie

Dve silikónové dávkovacie dózy na uchovávanie a zmrazovanie tuhých aj tekutých potravín sú bez veka vhodné aj do rúry. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája pod mottom „Objavte jedinečný svet Tchibo“ kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo a internetový obchod www.tchibo.sk. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto Caffé či Esperto Latte si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne.

Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.


Fotogaléria