TchiboŽivotný štýl

Vianočný domov: Tipy na darčeky pre mužov

Perfektné nápady na darčeky, ktoré spravia radosť? Niet nič jednoduchšie! Kolekcia Tchibo ponúka modernú techniku, elegantnú, klasickú módu a ďalšie nápady na darčeky pre mužov. Tento rok tu nájdete darčeky, ktoré každého muža doslova očaria. Nechajte sa inšpirovať krásnou vianočnou náladou!

Kolekciu „Vianočný domov: Tipy na darčeky pre mužov“ nájdete v sieti obchodov Tchibo od 7. decembra 2020 alebo v Tchibo kútikoch v obchodných reťazcoch od 8. decembra. Pre držiteľov TchiboCard bude dostupná online už od 1. decembra 2020.

Pre milovníkov retro

Miniatúrna arkádová hra s 4,3´´ obrazovkou obsahuje 300 kultových športových, akčných, logických, arkádových, skákacích a závodných hier. Odporúčaná cena: 34,99 €.

Do vrecka

Herná konzola v retro štýle s farebným 1,8´´ LCD displejom vráti dnešných štyridsiatnikov do detstva. Odporúčaná cena: 17,99 €.

V modernom štýle

Prenosný gramofón je možné používať ako Bluetooth reproduktor, ale je kompaktný aj s externým hudobným systémom. Gramofónové platne možno navyše digitalizovať cez USB konektor. Odporúčaná cena: 79,95 €.

Walkman je späť!

Prenosný kazetový prehrávač s Bluetooth, pripojením na slúchadlá a prevádzkou na baterky alebo cez USB. S klipom na opasok. Slúchadlá sú súčasťou balenia. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 24,99 €.

Nabíjanie bez káblov

Bambusový stojan na bezdrôtové nabíjanie nabíja prístroje podporujúce technológiu Qi – stačí ich jednoducho položiť do stojana. Odporúčaná cena: 24,99 €.

Piškvorky v boxe

Hracie kamienky s kovovou povrchovou úpravou zlatej farby, drevo s certifikáciou FSC®. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Náročná elegancia

Pánske hodinky s denným a nočným zobrazením,quartzovým strojčekom, remienkom z kože spracovanej bez chrómu a s puzdrom a prackou z ušľachtilej ocele. Puzdro z minerálneho skla, priemer cca 42 mm. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 59,95 €.

Koža spracovaná bez chrómu

Kožené výrobky Tchibo sú spracované bez použitia chrómu. Tým sa zabraňuje znečisteniu životného prostredia týmto chemickým prvkom a zároveň sa znižujú životné riziká pre vás aj pre pracovníkov vo výrobe.

Vhodná na notebooky     

Taška cez rameno z robustného bavlneného plátna a s aplikáciou z kože spracovanej bez chrómu je vhodná pre 14´´ notebooky. Dostanete exkluzívne na www.tchibo.sk.  Odporúčaná cena: 31,99 €.

Hrejivý a trendový

Kašmírový šál s kockovaným vzorom z 50 % recyklovaného kašmíru a 50 % kašmíru. Exkluzívne online na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 49,99 €.

Absolútne pohodlie

Flanelová košeľa z biobavlny, strihu modern fit a s golierom s gombíkmi, certifikovaná podľa GOTS.Odporúčaná cena: 19,99 €.

Na cesty štýlovo

Mäkký a hrejivý krátky kabát zo zmesi polyesteru, vlny a ďalších vlákien a s podšívkou z polyesteru dostanete online na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 99,95 €.

Z jemnej kože

Kožené rukavice z jemnej ovčej kože spracovanej bez chrómu s hrejivou podšívkou a kontrastným pleteným lemom. Odporúčaná cena: 31,99 €.

Zladená dvojica

Pletená čiapka a kruhový šál zo zmesi vlny, polyamidu a viskózy. Čiapka – odporúčaná cena: 12,99 €. Kruhový šál –  odporúčaná cena: 19,99 €.

To-go fľaša pre pánov

Cestovná fľaška s objemom 250 ml s pohárikmi, ktoré slúžia zároveň ako uzáver fľaše. Vyrobené z ušľachtilej ocele, v koženom vzhľade. Odporúčaná cena: 12,99 €.

Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája pod mottom „Objavte jedinečný svet Tchibo“ kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo a internetový obchod www.tchibo.sk. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto Caffé či Esperto Latte si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne.

Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.


Fotogaléria