Vianočný sen: Pohodlné oblečenie na doma aj do postele

Vôňa cukroviniek je vo vzduchu, sviečky osvetľujú dom a my sa túžime zababušiť do svojho obľúbeného oblečenia. Či už preferujete pyžamo, mikinu alebo pohodlné nohavice pre každého máme v Tchibo niečo. A nezabudli sme ani na štvornohých miláčikov, pre ktorých máme pripravené hračky, deku a ďalšie potreby.

Kolekciu „Vianočný sen: Pohodlné oblečenie na doma aj do postele“ nájdete v predajniach Tchibo od 29. novembra 2021 alebo v Tchibo kútikoch v obchodných reťazcoch od 30. novembra 2021. Pre držiteľov TchiboCard bude dostupná online už od 23.11.2021.

Jemný flanel pre mamu

Flanelová nočná košeľa s biobavlnou a s certifikaciou GOTS. Odporúčaná cena: 27,99 €.

Ako v bavlnke

Detská nočná košeľa s biobavlnou a s certifikáciou GOTS. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Pre chlapcov

Pyžamo s biobavlnou a s certifikáciou GOTS. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 17,99 €.

Hebkosť pre najmenších

Pyžamo z pleteniny s interlockovou väzbou. S biobavlnou a s certifikáciou GOTS. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Šmyk nehrozí!

Protišmykové ponožky s biobavlnou s certifikáciou GOTS sú zo zmesi biobavlny, polyamidu a elastanu. V balení 2 ks. Odporúčaná cena: 6,99 €.

Džersej pre otca

Džersejové pyžamo s biobavlnou s certifikáciou GOTS. V 2 farebných kombináciách: vrch prúžkovaný, nohavice tmavo modré alebo vrch sivý, nohavice kockované. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 27,99 €.

Cíťte sa uvoľnene

Domáci overal zo zmesi bavlny (Cotton made in Africa), recyklovaného polyesteru a elastanu. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 34,99 €.

Ako v perinke

Obliečky renforcé s biobavlnou a s certifikáciou GOTS. Odporúčaná cena od : 22,99 €.

Overal pre deti

Domáci overal s recyklovaným materiálom. Z mäkkého plyšu. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 27,99 €.

Zahraj sa so mnou!

Lano na hry pre psíkov. Priemer cca 29 cm. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 9,99 €.

Aj maznáčik chce byť v teple

Sveter pre psy s dĺžkou chrbta do 45 cm z recyklovaného polyesteru ochráni pred dažďom, vetrom a chladom. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 10,99 €.

Aj pre vašu mačičku        

Hračka pre mačky „Hrkálka“ zo sisalu. Plastové loptičky majú výplň z piesku. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 7,99 €.

Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája pod mottom „Objavte jedinečný svet Tchibo“ kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo a internetový obchod www.tchibo.sk. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto Caffé či Esperto Latte si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne.

Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.


Fotogaléria