Víkend na horách: Zimná móda a doplnky

Tiež počujete volanie hôr? Môže to byť tým, že sme naladení na rovnakú vlnu a tešíme sa na čas, strávený vonku. Vypočujte svoj vnútorný hlas a preskúmajte novú outdoorovú kolekciu Tchibo, ktorá ponúka štýlové, funkčné outfity, ochranu pred chladným zimným počasím a pritom je vhodná aj do mesta.

Kolekciu „Víkend na horách: Zimná móda a doplnky“ nájdete v predajniach Tchibo od 1. novembra 2021 alebo v Tchibo kútikoch v obchodných reťazcoch od 2. novembra 2021. Pre držiteľov TchiboCard bude dostupná online už od 26.10.2021.

Vybavená na zimu

Obojstranná vesta v štýle oversized: jedna strana z mäkkého hrejivého plyšu; druhá strana s impregnáciou evoPel. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 39,99 €.

Sukňa do každého počasia

Džínsová sukňa ľahko ošúchaného vzhľadu zo zmesi biobavlny, recyklovaného polyesteru a elastanu, rozšírený strih do A. Odporúčaná cena: 22,99 €.

Čiapka s nórskym vzorom

Pletená čiapka zo zmesi polyakrylu, polyesteru a elastanu (LYCRA®). Odporúčaná cena: 9,99 €.

Teplo a pohodlie na nohách

Členkové topánky z velúrovej kože spracovanej bez chrómu, s mäkko polstrovanou stielkou a podrážkou s profilom. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 59,95 €.

Skvele hrejivé

Termolegíny s recyklovaným materiálom. Mäkko zdrsnená vnútorná strana. Pohodlný pas. Nepriehľadné – 100 DEN. 93% polyester (recyklovaný), 7% elastan. Veľ. S 36/38 – XXL 52/54. Farba: tmavo modrá a čierna. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 9,99 €.

Aj do najväčšej zimy

Termoponožky s flaušovou vnútornou stranou a elastickým lemom, zo zmesi polyakrylu a polyamidu. Odporúčaná cena: 6,99 €.

Worker štýl

Mäkká a hrejivá pánska košeľa v štýle Worker zo zmesi polyakrylu a vlny. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 69,95 €.

Outdoorový vzhľad

Pletená čiapka zo zmesi recyklovaného polyesteru, polyakrylu a polyamidu. Odporúčaná cena: 7,99 €.

Módny a funkčný doplnok

Pletený šál zo zmesi polyesteru, polyakrylu a polyamidu. Odporúčaná cena: 10,99 €.

Pohyb bez obmedzení

Členkové topánky z velúrovej kože, činenej bez chrómu, s teplou podšívkou a podrážkou s jemným profilom. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 69,95 €.

Funkčná bielizeň na zimu

Funkčné termotričko s úpravou DryActive Plus, s mäkko zdrsnenou vnútornou stranou. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 27,99 €.

Ostaňte v suchu

Funkčné termospodky s úpravou DryActive Plus, s mäkko zdrsnenou vnútornou stranou. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 22,99 €.

Prechádzky v snehu

Funkčná spodná termobielizeň zo zmesi polyesteru a elastanu (LYCRA®) s úpravou DryActive Plus, s flísovými vsadkami  z polyesteru (COOLMAX®) v oblasti obličiek. Odporúčaná cena: 22,99 €.

Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája pod mottom „Objavte jedinečný svet Tchibo“ kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo a internetový obchod www.tchibo.sk. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto Caffé či Esperto Latte si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne.

Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.


Fotogaléria