Vo farbách orgovánu a kávy: Dámska móda vo fialových a hnedých odtieňoch

Nová sezóna, nové štýly! Novou trendy farbou je orgovánová, ktorá vyzerá obzvlášť štýlovo v kombinácii s jesennými hnedými tónmi. Navyše sa výborne hodí k hebkým pleteným svetrom, ku kabátom z kašmíru aj k športovým outfitom s udržateľnými materiálmi, ktoré upútajú každý pohľad – aj v meste.

Kolekciu „Vo farbách orgovánu a kávy: Dámska móda vo fialových a hnedých odtieňoch“ nájdete v predajniach Tchibo od 27. septembra 2021 alebo v Tchibo kútikoch v obchodných reťazcoch od 28. septembra 2021. Pre držiteľov TchiboCard bude dostupná online už od 21.9.2021.

Kašmír vás zahreje

Vlnený kašmírový kabát zo zodpovedného chovu s certifikovanou vlnou podľa RWS. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 189 €.

Do každého počasia

Skinny džínsy zo zmesi biobavlny, polyesteru a elastanu. Odporúčaná cena: 29,99 €.

Sadnú ako uliate

Topánky z kože spracovanej bez chrómu. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 49,99 €.

Hor´ sa na nákupy

Nákupná taška z velúrovej kože spracovanej bez chrómu. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 59,95 €.

Vždy elegantná

Košeľová blúzka z biobavlny s certifikáciou GOTS Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 29,99 €.

Hit jesene

Plisovaná sukňa v koženom vzhľade z recyklovaného materiálu má  elastický pás. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 29,99 €.

Módna orgovánová farba

Pletený zapínací sveter s vlnou, certifikovanou podľa RWS. Odporúčaná cena: 29,99 €.

Cíťte sa pohodlne

Mäkko splývavé pohodlné nohavice s pukmi na prednej strane. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 31,99 €.

Športom ku zdraviu

Dvojvrstvová športová podprsenka má dvojvrstvové spracovanie zo zmesi polyamidu (Tactel®) a elastanu (LYCRA®). Odporúčaná cena: 14,99 €.

Pohyb bez obmedzení

Športové legíny s úpravou DryActive Plus zo zmesi polyesteru a elastanu (Creora®). Odporúčaná cena: 19,99 €.

Nežný detail

Mikina zo zmesi biobavlny a polyesteru. Odporúčaná cena: 22,99 €.

Na šport aj oddych

Topánky sneaker z kvalitne kože spracovanej bez chrómu. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 49,99 €.

Trendy široké popruhy

Športová taška z recyklovaného materiálu s dodatočnou vnútornou priehradkou. Odporúčaná cena: 29,99 €.

Na make-up alebo kozmetiku

Kozmetická taštička z recyklovaného polyesteru. Odporúčaná cena: 8,99 €.

Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája pod mottom „Objavte jedinečný svet Tchibo“ kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo a internetový obchod www.tchibo.sk. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto Caffé či Esperto Latte si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne.

Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.


Fotogaléria