Všetko na letný šport: Športová móda a doplnky pre celú rodinu

Ako v lete trénujeme najradšej? Predsa vonku! Či už je to beh, slacklining alebo stand-up-paddling – kolekcia  Tchibo ponúka kvalitné funkčné oblečenie a praktické vybavenie pre veľkých aj malých športových nadšencov. A pretože vždy chceme ísť ešte o kus ďalej, na výrobu používame udržateľné materiály, akým je recyklovaný polyester.

Kolekciu „Všetko pre letný šport: Športová móda a doplnky pre celú rodinu“ nájdete v predajniach Tchibo od 14. júna 2021 alebo  v Tchibo kútikoch v obchodných reťazcoch od 15. júna 2021. Pre držiteľov TchiboCard bude dostupná online už od 8.6.2021.

Poznáte speed bedminton?

Kombinácia bedmintonu, squashu a tenisu sa hrá s 2 špeciálne tvarovanými raketami na ploche 5,5 x 5,5 m. Sadu rakiet a 5 košíčkov dostanete exkluzívne online na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 34, 99 €.

Ide sa cvičiť!

Športové legíny v 7/8 dĺžke s úpravou DryActive Plus zo zmesi recyklovaného polyesteru a elastanu (LYCRA®). Odporúčaná cena: 24,99 €.

S reflexnými prvkami

Tenisky sneaker, vrchný materiál  100 % recyklovaný polyester. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 39,99 €.

Všetko zostane v suchu

Nepremokavý batoh so zatavenými švami a odnímateľným, diaľkovo nastaviteľným ramenným popruhom. Objem 25 l. Exkluzívne na www.tchibo.sk.  Odporúčaná cena: 19,99 €.

Vyskoč na board!

Detské kúpacie šortky zo 100 % recyklovaného polyesteru sú ľahké a rýchloschnúce. Odporúčaná cena: 10,99 €.

Nie je odpad ako odpad!

Využívanie odpadu je veľmi dôležité pre ochranu životného prostredia. Pre výrobky Tchibo vyrobené z recyklovaného materiálu sa spracovávajú PET fľaše na polyesterové vlákna. V roku 2020 sme tak pri výrobe nášho sortimentu použili viac než 63 miliónov recyklovaných PET fliaš.

Vetruvzdorná

Bunda zo 100 % recyklovaného polyesteru a s ekologicky šetrnou impregnáciou evoPel. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 31,99 €.

Legíny aj šortky

Bežecké šortky 2 v 1 zo zmesi recyklovaného polyesteru a elastanu Creora® a s úpravou DryActive Plus majú praktické vrecko na kľúče. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 17,99 €.

Neprehliadnuteľný

Športový overal zo 100 % recyklovaného polyesteru s úpravou DryActive Plus. Exkluzívne na www.tchibo.sk.  Odporúčaná cena: 19,99 €.

Začína lekcia slackliningu!

Balančný popruh na slacklining je ideálny aj pre začiatočníkov. Stačí ho natiahnuť napríklad medzi dva stromy a trénovať balans chôdzou po lane. Sada vrátane bezpečnostného pásu, ochrany na kmeň stromov a rační. Nosnosť max. 150 kg, dĺžka cca 15 m. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 59,95 €.

Obľúbený crop

Detské funkčné tričko so skráteným strihom zo zmesi recyklovaného polyesteru a elastanu (LYCRA®), s úpravou DryActive Plus. Exkluzívne na www.tchibo.sk.  Odporúčaná cena: 10,99 €.

Na mobil, kľúče aj slúchadlá

Športový opasok s reflexnými prvkami a otvorom na kábel slúchadiel. Odporúčaná cena: 8,99 €.

Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája pod mottom „Objavte jedinečný svet Tchibo“ kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo a internetový obchod www.tchibo.sk. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto Caffé či Esperto Latte si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne.

Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.


Fotogaléria