TchiboŽivotný štýl

Všetko na pohyb vonku: Móda a doplnky na túry a vonkajší šport

Dostali ste chuť vyraziť do prírody? Objavte v kolekcii Tchibo, zameranej na životný štýl a aktivity, zaujímavú outdoorovú výbavu alebo funkčné oblečenie z recyklovaného materiálu.  Či sa už rozhodnete pre turistickú túru alebo pre jogu – dôležité je byť počas pobytu na čerstvom vzduchu správne vybavení!

Kolekciu „Všetko na pohyb vonku: Móda a doplnky na túry a vonkajší šport“ nájdete v predajniach Tchibo od 23. augusta 2021 alebo
v Tchibo kútikoch v obchodných reťazcoch od 24. augusta 2021. Pre držiteľov TchiboCard bude dostupná online už od 17.8.2021.

Chráni aj hreje

Hybridná bunda s impregnáciou ecorepel® a úpravou DryActive Plus chráni pred vetrom a udržiava teplo. Dá sa zložiť do malej taštičky s karabínou. Odporúčaná cena: 39, 99 €.

Zmestí sa všetko potrebné

Robustný vodeodolný outdoorový ruksak s hrudným popruhom, zosilnenou zadnou časťou a vystuženým dnom zo 100 % recyklovaného polyesteru, objem 25 l. Odporúčaná cena: 22,99 €.

Pohodlné sedenie

Skladací termovankúšik na sedenie poskytne perfektnú ochranu pred chladom a vlhkom. Odporúčaná cena: 7,99 €.

Vojde sa do dlane

Outdoorový uterák je ľahký, savý a rýchlo schne. Veľký cca 40 x 40 cm je zložený v malom obale, ktorý sa dá zavesiť na batoh. Odporúčaná cena: 6,99 €.

Zaberie minimum miesta

Skladacia desiatová dóza zo 100 % silikónu, s vidličkou a lyžičkou. Odporúčaná cena: 10,99 €.

Športové tričko 2 v 1

Dve športové tričká v jednom s úpravou DryActive Plus, z recyklovaného polyesteru a viskózy (od Lenzing). Odporúčaná cena: 19,99 €.

Ako druhá koža

Bezšvové funkčné športové legíny v 7/8 dĺžke s úpravou DryActive Plus, zo zmesi polyamidu a elastanu (LYCRA®). Odporúčaná cena: 12,99 €.

Pre ľahšie cvičenie

Blok na jogu uľahčuje jogové pozície a naťahovacie cvičenia. Odporúčaná cena: 9,99 €.

Rýchloschnúci

Outdoorový uterák z recyklovaného materiálu, rozmery cca 50 x 100 cm, výborne saje a rýchlo schne. Odporúčaná cena: 7,99 €.

Bez obmedzení

Dvojvrstvová bezšvová športová podprsenka zo zmesi polyamidu (TACTEL®) a elastanu (LYCRA®) je odolná a priedušná. Odporúčaná cena: 12,99 €.

Pre pohodlné spanie vonku

Obzvlášť ľahká vložka do spacieho vaku z biobavlny, cca 85 x 210 cm, sa dá zložiť do malého vrecka. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Na prechádzky aj na turistiku

Pár skladacích trekingových palíc na telesnú výšku  160 až 190 cm. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 39,99 €.

Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája pod mottom „Objavte jedinečný svet Tchibo“ kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo a internetový obchod www.tchibo.sk. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto Caffé či Esperto Latte si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne.

Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.


Fotogaléria