Vyrážame do prírody: Všetko na pobyt vonku

Nový rok prichádza v tej najlepšej forme – a to môžete aj vy! Športové oblečenie Tchibo sa dá perfektne kombinovať, je vetruvzdorné, odolné voči počasiu a navyše vyrovnáva teplotu. Naše domáce pohodlné oblečenie sa zase postará o príjemne strávené chvíle v pohodlí domova.

Kolekciu „Vyrážame do prírody: Všetko na pobyt vonku“ nájdete v predajniach Tchibo od 17. januára 2022 alebo v Tchibo kútikoch v obchodných reťazcoch od 18. januára 2022. Pre držiteľov TchiboCard bude dostupná online už od 11.01.2022.

Do dažďa, vetra aj zimy

NOVINKA! Nepremokavá termoizolačná obojstranná bunda 3 v 1 z recyklovaného polyesteru. Zelená strana je nepremokavá, vodný stĺpec do 5000 mm, broskyňová strana odpudzuje vodu vďaka ekologicky šetrnej impregnácii evoPel. Odporúčaná cena: 54,95 €.

Perfektne sadne

Pletená čiapka s lemom podšitým mäkkým hrejivým fleecom. Odporúčaná cena: 9,99 €.

Nie vždy treba čiapku

Pletená čelenka s fleecovou podšívkou. Odporúčaná cena: 8,99 €.

Aj krk bude v teple

Pletený kruhový šál podšitý mäkkým hrejivým fleecom. Odporúčaná cena: 9,99 €.

Perfektne hebký

Pletený sveter so stojačikom z biobavlny, s certifikáciou GOTS1. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 27,99 €.

Farebná móda

Prešívaná bunda zo 100 % recyklovaného polyesteru s kvalitným ľahkým vatovaním Down-Touch a s impregnáciou evoPel. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 49,99 €.

Praktický a nepremokavý

Outdoorový batoh z robustného, odolného a vodoodpudivého 100 % recyklovaného polyesteru. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 27,99 €.

Ako pršiplášť

Kabát do dažďa s vestou je vďaka vysoko účinnému laminovaniu a zataveným švom vetruvzdorný, nepremokavý a priedušný. Vrchný materiál je vodeodolný do 5000 mm vodného stĺpca. Exkluzívne na www.tchibo.sk.  Odporúčaná cena: 69,95 €.

Keď prituhne

Termonohavice odpudzujú vodu vďaka ekologicky šetrnej impregnáciu evoPel. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 31,99 €.

Na beh

Bežecké rukavice zo zmesi recyklovaného polyesteru a elastanu, s reflexnou potlačou. Odporúčaná cena: 7,99 €.

Dry & Active

Extra hrejivé termolegíny sú priedušné, dobre odvádzajú vlhkosť a rýchlo schnú vďaka úprave DryActive Plus. Odporúčaná cena: 29,99 €.

Na tréning a relaxáciu

Termobunda s krátkym zipsom. Je priedušná, dobre odvádza vlhkosť a rýchlo schne vďaka úprave DryActive Plus. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 34,99 €.

Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája pod mottom „Objavte jedinečný svet Tchibo“ kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo a internetový obchod www.tchibo.sk. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto Caffé či Esperto Latte si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne. Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.