Wellness a relaxácia: Všetko pre starostlivosť o telo

Nemôžeme sa dočkať, až uvoľnene vstúpime do nového roka! Či už preferujete jogu, meditáciu alebo klasický odpočinok: s prémiovými kozmetickými pomôckami, produktmi pre blaho tela a duše a pohodlným oblečením z Tchibo už nič nebude stáť relaxácii v ceste.

Kolekciu „Wellness a relaxácia: Všetko pre starostlivosť o telo“ nájdete v predajniach Tchibo od 20. decembra 2021 alebo v Tchibo kútikoch v obchodných reťazcoch od 21. decembra 2021. Pre držiteľov TchiboCard bude dostupná online už od 14.12.2021.

Čas pre seba   

Vyhrievací bedrový pás s akumulátorom, 3 teplotnými stupňami a s automatickým vypínaním. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 49,99 €.

Pohodlie ma zelenú

Domáca mikina zo zmesi biobavlny a lyocellu (TENCEL™). Odporúčaná cena: 22,99 €.

Ladíme spolu

Domáce nohavice zo zmesi biobavlny a lyocellu (TENCEL™). Odporúčaná cena: 22,99 €.

Prekvapivé!

Postupne, ako sa sviečka rozpúšťa, pristávajú s príjemný zvukom sklenené guľôčky na svietniku. Balenie vrátane 3 vonných sviečok. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 21,99 €.

Šťastie má zelenú

Jadeitový náramok z 27 kamienkov a s pozláteným symbolom nekonečna. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Viac než len okrasa

Energetický prívesok z jadeitu s nastavitelnou dĺžkou retiazky. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Prírodné poklady

Korkový valček s certifikáciou FSC® na masáž fascií. Ideálny na cvičenie, regeneráciu a masírovanie chrbtice, nôh a ramien. Exkluzívne na www.tchibo.sk.  Odporúčaná cena: 31,99 €.

Čistá myseľ

Súprava na pestovanie mäty a medovky. Pestovateľské tablety z kokosových vlákien. Výška cca 11 cm. Odporúčaná cena: 17,99 €.

Meditujte

Meditačná podložka z biobavlny  na odľahčenie nôh počas meditácie. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 49,99 €.

Workout pre dobrý pocit

Súprava pomôcok na jogu s certifikáciou FSC® umožňuje dlhšie udržanie náročných jogových pozícií. Bloky z korku, pás z biobavlny. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 22,99 €.

Odpočinok od všedných dní

Soľná guľa s pevne zabudovaným LED svetlom je ručne vyrobeným unikátom z masívneho bieleho soľného kryštálu na mramorovom podstavci. Exkluzívne na www.tchibo.sk.  Odporúčaná cena: 31,99 €.

A môžete skutočne vypnúť       

Súprava na digitálnu detoxikačnú kúru vrátane masky na spanie, puzdra na smartfón, kocky nekonečna, kocky aktivít, malých presýpacích hodín a návodu na použitie. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Nový rok, nová energia

Masážna guľôčka kombinuje hĺbkový masážny účinok s maximálnou flexibilitou. Na hrejivú aj chladivú aplikáciu. Odporúčaná cena: 6,99 €.

Uvoľnite sa

Vyhrievací dekoračný vankúšik na akumulátor má 3 teplotné stupne, automatické vypínanie a poťah z recyklovaného polyesteru. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 64,95 €.

Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája pod mottom „Objavte jedinečný svet Tchibo“ kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo a internetový obchod www.tchibo.sk. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto Caffé či Esperto Latte si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne.

Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.


Fotogaléria