Zelená kuchyňa: Všetko pre zdravé varenie

Chcete vedieť, odkiaľ pochádzajú vaše potraviny? Čo by ste povedali na to, keby pochádzali priamo z vašej kuchyne? Či už sa rozhodnete sami pestovať, piecť, lisovať, opekať alebo sa jednoducho len necháte inšpirovať – máme pre vás okrem klasiky aj veľa nápadov pre vegánsku a vegetariánsku kuchyňu. Vyskúšajte to spolu s nami!

Kolekciu „Zelená kuchyňa: Všetko pre zdravé varenie“ nájdete v predajniach Tchibo od 28. februára 2022 alebo v Tchibo kútikoch v obchodných reťazcoch od 1. marca 2022. Pre držiteľov TchiboCard bude dostupná online už od 22.02.2021.

40-krát viac živín

Pohár na klíčkovanie, vrátane semien reďkoviek, rukoly a lucerny, s certifikáciou Bio. Odporúčaná cena: 12,99 €.

Uchovajte čerstvé

Dóza na uchovávanie čerstvých byliniek. Aróma a chuť zostanú dlhšie zachované. Odporúčaná cena: 10,99 €.

Domáci minizáhon

Drevený minizáhon z masívneho borovicového dreva, pochádzajúceho z udržateľnej produkcie. V balení sú aj brokolice, reďkovky, červenej bazalky. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 27,99 €.

Divoké aj jedlé       

Gule so semenami bylín v praktickom vrecku. V balení 12 gúľ: zelené so semenami divokých bylín a žlté so semenami jedlých kvetov. Odporúčaná cena: 10,99 €.

Na zdobenie i jedenie

Box na pestovanie kapucínky na zdobenie dezertov, bowle alebo šalátov. Odporúčaná cena: 9,99 €.

Vypestujte si vlastné avokádo!

Miska na klíčenie avokáda – stačí vložiť kôstku do misky a nechať vyklíčiť. Odporúčaná cena: 6,99 €.

Rýchlo odšťavené

Lis na citrusy z liateho hliníka – odolný, s dlhou životnosťou. Odporúčaná cena: 9,99 €.

Orechové či mandľové?

Opakovane použiteľné vrecúško z biobavlny na prípravu orechového mlieka. Odporúčaná cena: 7,99 €.

Aj pre vegánov

Súprava na výrobu domáceho bylinkového masla a vegánskych alternatív masla. Sada pozostáva z misky na rozpúšťanie vo vodnom kúpeli a 2 silikónových formičiek. Hotové kusy masla sa zmestia do bežných dóz na maslo. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Obľúbený retro dizajn

Hranatá forma zo smaltovanej liatiny. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 62,95 €.

Toustový chlieb? Mňam!

Forma na pečenie celozrnného a toastového chleba. S nepriľnavým povrchom GREBLON® B1 znižuje riziko pripekania a ľahko sa čistí. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Opakovane použiteľné

Úložné vrecká z priedušného materiálu na uchovávanie zeleniny, ako sú zemiaky, cibuľa atď. Vnútornú stranu je možné utierať vlhkou handričkou. V balení 2 ks. Odporúčaná cena: 12,99 €.

Aj pre profesionála

Profesionálna sada troch pomôcok na pečenie. Možno ich priestorovo úsporne zasunúť do seba. Odporúčaná cena: 12,99 €.

Na pečenie bez tuku

Opakovane použiteľná silikónová podložka s nepriľnavým povrchom na pečenie bez nadbytočného tuku – tuk môže odkvapkávať. Odporúčaná cena: 8,99 €.

Praktické

Príbor na šalát z jaseňového dreva s certifikáciou FSC®. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája pod mottom „Objavte jedinečný svet Tchibo“ kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo a internetový obchod www.tchibo.sk. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto Caffé či Esperto Latte si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne.

Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.


Fotogaléria