Komunikácia, ktorá má zmysel

Princípom našej práce je angažovanosť, osobný vklad a pridaná hodnota. Prinášame inovatívne kampane a projekty, ktoré majú význam aj presah do spoločenskej zodpovednosti. Ľudia v našom tíme majú dlhoročné skúsenosti v komunikačnej oblasti, pracovali pre množstvo klientov a značiek, stáli za kampaňami, ktoré získali významné ocenenia. Slovenský trh, ľudí aj prostredie poznáme výborne, pritom sme prepojení na sieť medzinárodných nezávislých agentúr, takže dokážeme poskytovať služby nielen lokálne, ale aj v globálnom meradle. Naša práca nás baví, preto nás teší, ak stretneme ľudí, ktorým dáva rovnaký zmysel.

Sme rozprávači, stratégovia, komunikátori, technici, no predovšetkým nadšenci. Cez efektívnu realizáciu kreatívnych nápadov maximalizujeme obchodné ciele našich klientov tak, aby sme používateľom priniesli nezabudnuteľné zážitky.

Kreativita. Pre každého

Pre našich klientov sme partnermi v poskytovaní komplexných komunikačných riešení, či už sú to reklamné alebo PR služby, eventy, produkcia, nákup médií alebo správa sociálnych médií. V spoločnosti 10/10 COMMUNICATIONS sme redefinovali koncept „full service agency“. Tak, ako sú rozmanití naši klienti s rozmanitými požiadavkami a očakávaniami, aj naše služby sú rozmanité. Od reklamných služieb cez branding, kreatívne stratégie a netradičné spolupráce až po videá a správu sociálnych médií. Spolupracujeme na vytvorení trvalých a zmysluplných vzťahov medzi značkou nášho klienta a jeho publikom – vždy s vášňou a citom pre detail prinášame kreatívne riešenia na mieru.

Pravidelne sa zaujímame o aktuálne výskumy, sledujeme faktory ako je dynamika trhu, behaviorálna ekonómia, sociológia a vývoj trhu. Všetky tieto poznatky a informácie tvoria pevný základ našich kreatívnych konceptov a  stratégií. Veríme, že vaše produkty, služby, spoločnosť či firemnú kultúru môže propagovať len silná vízia značky, identita a stratégia. Neexistuje však univerzálny vzorec pre úspech, každé zadanie je jedinečné a preto prinášame individuálne a vždy jedinečné koncepty.

 Základ. Naši ľudia

Naše kreatívne riešenia sú výsledkom úzkych pracovných vzťahov, ktoré máme ako integrovaná súčasť marketingových tímov našich klientov. Tento prístup založený na spolupráci a vzájomnej dôvere prispieva ku kvalite práce, ktorú spoločne dosahujeme. Za základný prvok našej komunikácie však považujeme tých najlepších ľudí tvoriacich náš tím. Sú to skúsení a zanietení odborníci, ktorí prinášajú jedinečný individuálny prístup, tvorivosť a autenticitu.

Vytvorme váš príbeh. Spojte sa s nami

Radi stretávame ľudí, ktorých spája rovnaká vášeň pre najlepší spôsob komunikácie. Podeľte sa s nami o váš príbeh, spoločne ho osviežime. Neváhajte a spojte sa s nami: agency@1010comms.sk

NAŠE POSLANIE

Pridaná hodnota

Odhaľujeme históriu, identifikujeme hodnoty, navrhujeme grafiku, vytvárame príbehy a venujeme pozornosť autenticite značiek našich klientov

Neustále inovácie

Nereagujeme len na individuálne potreby zákazníkov, ale snažíme sa porozumieť problémom, ktorým čelia. Sledujeme trh, registrujeme zmeny a na základe nich integrujeme aktuálne trendy do našich stratégií​.

Skutočné riešenia

Našou prioritou je a vždy bude načúvať potrebám našich klientov a poskytovať im riešenia, ktoré predčia ich očakávania. Poskytujeme efektívne riešenia a inovujeme ich značky tak, aby oslovili zákazníkov v maximálnej možnej miere.