ČO ROBÍME

MARKETING & COMMUNICATION

Či už ide o lokálnu značku, miestnu komunitu, strednú firmu alebo etablovanú medzinárodnú značku, poskytujeme nový, netradičný pohľad na neustále sa vyvíjajúci svet biznisu.

CORPORATE IDENTITY & BRANDING

Identifikujeme hodnoty a vytvoríme presvedčivé príbehy značky. Navrhneme vaše logo, stránku, aj marketingové materiály a vdýchneme značke či produktu tú pravú identitu.

PUBLIC RELATIONS & CONTENT

Vybudujeme reputáciu a posilníme povedomie o vašej spoločnosti na inováciách, účinnej stratégii a trvalých výsledkoch. Napíšeme presvedčivé príbehy a zvýrazníme podstatu, kvalitu a benefity vašich značiek, produktov a služieb.

SOCIAL MEDIA MANAGEMENT

Pomôžeme dostať značky či produkty do online sveta a vytvoríme zmysluplné prepojenie s ich publikom.

ADVERTISING & DESIGN

Zvýšime povedomie o vašej značke či produkte a pomôžeme im vyniknúť v dave. Či už ste začínajúca firma alebo potrebujete osviežiť značku, imidž predáva. Od návrhu až po realizáciu vám pripravíme dizajn na mieru podľa vašich potrieb.

EVENT MANAGENT & PRODUCTION

Jedinečné nápady a skvelé udalosti pretavíme do unikátnej firemnej akcie, špeciálneho podujatia či očarujúcej pouličnej aktivity. Vytvoríme pozoruhodné zážitky, ktoré sa stanú nezabudnuteľnými spomienkami.

PHOTO & VIDEO

Náš produkčný tím je kreatívny a má skúsenosti s výrobou rôznych nosičov. Firemné video, reklamný spot, profi fotografie - vytvoríme inšpiratívne diela, ktoré podporia imidž, vzdelávajú a sú nezabudnuteľné.