Nebojte sa farieb v kuchyni! Tieto spotrebiče vám spravia lepší deň hneď od rána

Zalejte si čaj vodou z farebnej kanvice a deň bude oveľa krajší. Foto: Sencor

Hoci SENCOR pozná 9 z 10 Slovákov a Sloveniek, len málokto vie, že táto japonská značka prináša kvalitu do vyše 55 krajín sveta a na trhu je už vyše pol storočia. Dámy určite zaujme fakt, že žiadna iná značka nemá takú širokú farebnú škálu dokonale zladených vybraných spotrebičov.

Farebne zladené spotrebiče vyzerajú na kuchynskej linke lepšie. Foto: Sencor

Je to tak: tie nádherné farebné mixéry, rýchlovarné kanvice, hriankovače či kuchynské roboty, ktoré vás hneď na prvý pohľad očaria v každej dobrej elektropredajni, nesú meno SENCOR.

Inšpirujte sa: Ako by ste si vy zladili svoje nové spotrebiče?

S farebným ručným mixérom je hneď viac zábavy pri varení. Foto: Sencor

Kuchynské spotrebiče sú jednoducho našimi neoceniteľnými pomocníkmi a ruku na srdce – neraz nám pomáhajú viac, než členovia rodiny. Tak prečo by mali byť len biele, čierne alebo nerezové? Nechajte prehovoriť svoj temperament, ukážte svoj dobrý vkus a vyberte si do kuchyne to, čo sa páči vám!

No uznajte – nie sú to krásavci? Foto: Sencor

A vďaka vyše 50 rokom inovácií, kontroly a starostlivosti poskytuje SENCOR aj 6-ročnú záruku na motor, 2-ročnú záruku na batériu a 60-dňovú garanciu vrátenia peňazí pri vybraných výrobkoch. Ak teda hľadáte solídny spotrebič za dobrú cenu, voľba je jasná – SENCOR!