Inovácie, ktoré menia hru. S Yenkee si na svoje prídu gameri, študenti aj manažéri

Vo februári YENKEE spolu s  PLANEO oslovili mladých gamerov prvým slovenským eventom GAMING CHALLENGE.

So značkou Yenkee si zariadiš študentskú izbu, svoj gamerský brloh, alebo aj kanceláriu.

V dnešnom rýchlo sa meniacom svete technológie sú elektronické zariadenia a príslušenstvo neodmysliteľnou súčasťou našich životov. A práve tu vstupuje na scénu značka, ktorá sa stala synonymom spoľahlivosti, kvality a inovácie – Yenkee.

Značka Yenkee pokrýva široký sortiment elektroniky a príslušenstva, vrátane slúchadiel, reprákov, tašiek na notebooky, myší, klávesníc a ďalších produktov.

Jedným z hlavných pilierov, na ktorých je postavená jej reputácia, je nekompromisná kvalita produktov. Každý produkt Yenkee je dôkladne testovaný a hodnotený, aby zabezpečil maximálnu spokojnosť zákazníkov.

Herné kreslá Yenkee využívajú aj študenti študijného programu Teória digitálnych hier na FMK UCM v Trnave v prvom špecializovanom stredisku pre e-športy na Slovensku.

S Yenkee je každý moment plný hudby, pohodlia a technologickej dokonalosti. Nech už hľadáš slúchadlá pre hudobných nadšencov, reproduktor na výlety, elegantné príslušenstvo pre notebook alebo pohodlné ergonomické gamerské kreslo na nekonečné hranie, Yenkee má pre vždy riešenie.

Okrem výkonu a spoľahlivosti sa Yenkee vyznačuje aj štýlovým dizajnom svojich produktov. Každý detail je starostlivo premyslený tak, aby spĺňal očakávania aj tých najnáročnejších zákazníkov. Či už ide o luxusné prevedenie slúchadiel, moderné farby tašiek alebo elegantný dizajn myší, Yenkee vie, ako spojiť štýl s funkčnosťou.

Svojimi technickými parametrami spĺňajú najnáročnejšie kritériá pre pohodlné sedenie, ktoré e-športovci požadujú. Polohovateľné operadlo svojim širokým rozsahom nastavenia od 90 až do 180° umožňuje dokonca si aj na chvíľu zdriemnuť. Okrem štýlových kresiel má Yenkee vo svojom portfóliu všetok ďalší výkonný sortiment pre kvalitné a dizajnové vybavenie hráčskeho kútika od myší cez klávesnice, slúchadlá, reproduktory, mikrofóny až po podložky a držiaky.

„Čo sa týka príslušenstva ako sú klávesnice, myšky, slúchadlá a ďalšie, aj v našich predajniach PLANEO cítiť zvyšujúci sa záujem o značku Yenkee. Za prijateľnú cenu dostanete široké kvalitné príslušenstvo, s ktorým vybavíte celú izbu alebo kanceláriu. Yenkee je z hľadiska kvality na výbornej úrovni, častokrát s možnosťou výmenného modelu, čo z nich robí z pohľadu zákazníka ešte atraktívnejší tovar,“ pridáva radu odborný predajca Peter Lukáč z košickej predajne PLANEO.

Peter Lukáč dáva do pozornosti značku Yenkee: „Pokryje potreby školákov, gamerov a uplatní sa aj v kanceláriách. “

Ak teda hľadáš elektroniku a príslušenstvo, na ktoré sa dá spoľahnúť, a ktoré ťa ohromí svojím výkonom a štýlom, Yenkee je tá pravá značka.

Extra tip:

PLANEO má vždy nejaké výhodné akcie a zľavy. Sleduj, čo si pripravilo teraz!


Fotogaléria