Keď výpredaj, tak skutočný! V týchto 53 predajniach dostanete zľavy aj peniaze na ďalší nákup

Keď elektro – tak PLANEO! Foto: Zuzana Dudášová

A zľavy platia nielen v obchodoch, ale aj na webe.

Január je proste ideálny čas na nakupovanie. Výpredaje dosahujú vrchol v každom obchode a PLANEO nie je výnimkou. V 53 predajniach po celom Slovensku a na webe planeo.sk dostanete lacnejšie spotrebiče z každej kategórie, či je to už veľká biela technika, spotrebná elektronika, počítače, ale aj beauty spotrebiče či hračky alebo hodinky.

Sledujte aj FB PLANEO Elektro SK a neujde vám žiadna výhodná akcia!

Najrozšírenejšia sieť elektropredajní vám však ponúka nielen výhodné zľavy, ale aj možnosť získať nákupom za ešte výhodnejšie ceny aj peniaze na ďalší nákup. Stačí v hociktorej z 53 predajní po celom Slovensku použiť pri platení tovaru aj PLANEO kartu a z každého nákupu sa vám na ňu načítajú 3 % v podobe eur. Tie môžete využiť hneď pri ďalšom nákupe, alebo si našetríte na ešte výraznejšiu zľavu. Je to len na vás. Že ešte PLANEO kartu nemáte? To je najmenej – zaregistrujte si ju hoci aj teraz TU

Z tisícok produktov dávame do pozornosti najmä tieto:

Keramický ohrievač Sencor SFH 7701BK vyhreje miestnosť do 15 m2. Foto: Sencor

Keramický ohrievač a ventilátor SENCOR SFH7701BKje ideálnym spoločníkom v týchto chladných dňoch. Nevysušuje vzduch, má nižšiu spotrebu elektriny a s poistkami proti prehriatiu a zastaveniu pri prevrhnutí nemusíte mať obavy o bezpečnosť.

Stolný mixér Philco PHTB 7000 Hurricane so zúbkovými nožmi. Foto: Philco

Stolný mixér patrí k „povinnej výbave“ každej praktickej kuchyne. Novinka Philco PHTB7000 vám pripraví nielen zdravé smoothie, osviežujúcu ľadovú drť, ale aj omáčky a pyré. Jeho absolútnou prednosťou sú nerezové čepele s titánovým povrchom, takže žiadna potravina preň nie je problém.

Solárna sušička potravín Catler FD4010 ponúka nový rozmer sušenia. Foto: Catler

Ďalšou kuchynskou novinkou je solárna sušička potravín Catler FD4010 so senzormi, ktoré samy vyhodnotia potrebnú teplotu a čas. Suší infračerveným svetlom, takže výsledok je veľmi podobný sušeniu na slnku so všetkými chuťovými benefitmi.

S FoodCyclerom od Sage sa žije ekologicky oveľa jednoduchšie. Foto: Zuzana Dudášová, Oresi Studio

Zabudnite na vynášanie odpadkov! Takmer so všetkým biologickým odpadom z kuchyne, vrátane zvyškov navareného jedla, si poradí domáci elektrický kompostér FoodCycler od Sage. Nenápadný prístroj zmení potravinové zvyšky na sterilný substrát bez zápachu. A váš smetiak môže ísť do dôchodku.

Keď výhodné ceny, tak PLANEO Elektro!