Lukáš si prišiel zahrať GAMING CHALLENGE a vyhral 200 eur pre školu

Lukáš Frlajs s Lukášom Naďom a výhrou pre školu. Foto. Magdaléna Justusová

Naozaj si myslíte, že hranie online hier nemá žiaden hlbší zmysel? Lukášovej škole priniesla jeho záľuba príjemnú výhru.

V nitrianskej Promenáde sa 18. februára zišla v predajni PLANEO bezmála stovka teenagerov s chuťou zahrať si počítačové hry pred publikom a so známym influencerom Lukášom Frlajsom. Medzi nadšencami na GAMING CHALLENGE bol aj Lukáš Naď z Nového Mesta nad Váhom. Do Nitry prišiel s kamarátom a jeho rodičmi.

Na GAMING CHALLENGE bolo v hre kvalitné herné príslušenstvo Yenkee a poukážka pre školu v hodnote 200 eur. Foto: Magdaléna Justusová

 „Chcel som si zahrať Fortnite alebo Fall Guys, vidieť naživo Lukáša Frlajsa a jasné, že som chcel aj niečo vyhrať,“ zdôveril sa ôsmak Lukáš. Nepošťastilo sa mu však dostať sa medzi gamerov, ktorých generátor náhodných čísel vylosoval, aby si zahrali s youtuberom. Každý z týchto hráčov si domov odniesol hernú myš Yenkee, a tí, ktorí skončili vo Fortnite v prvej trojke na mape získali aj hernú klávesnicu Yenkee. Na záver eventu losoval Lukáš Frlajs dve tomboly – jednu o herné komponenty Yenkee pre zúčastnených hráčov aj nehráčov, druhú o 200-eurový poukaz pre školu na nákup v sieti PLANEO. A tu sa šťastie usmialo práve na Lukáša Naďa. „Trošku ma zamrzelo, že som sám nič nevyhral, no keď vytiahli moje číslo v druhej tombole, bol som úprimne rád, že mám niečo aspoň pre školu. Lukáš Frlajs so mnou zažartoval, že teraz budem mať jednotky na vysvečku isté,“ usmieva sa žiak Základnej školy na Ulici kpt. Nálepku v Novom Meste nad Váhom.

Hráčsky event GAMING CHALLENGE priniesol Lukášovej škole príjemnú pomoc. Zľava: zástupkyňa PLANEO Magdaléna Justusová, riaditeľka ZŠ Želmíra Haláková, Lenka Májeková z PLANEO, výherca Lukáš Naď

Riaditeľka školy, Mgr. Želmíra Haláková, bola z Lukášovej výhry nadšená. „Každá pomoc pre školu je vítaná. V PLANEO si za ňu nakúpime ručné mixéry, resp. iné malé kuchynské spotrebiče do našej cvičnej kuchynky, kde sa žiaci učia variť v rámci technickej výchovy, takže poukážka nám určite padne vhod,“ prezrádza plány školy.


Fotogaléria