Nelámte si hlavu s darčekmi! Máme vyše 800 tipov na darčeky od Lega po smartphony

Vianočné darčeky pre každého sú bližšie, než si myslíte. Foto: Shutterstock

Nakupovanie vianočných darčekov naberá na obrátkach. Ak patríte k tým šťastlivcom, ktorí presne vedia, koho aký darček poteší, gratulujeme. Pokiaľ ste z tábora „ešte stále netuším, komu čo dať“, máme pre vás tipy na darčeky pre celú rodinu na jednom mieste.

Dnes oslavujeme Vianoce oveľa štedrejšie, než kedysi. Pod vyzdobenými stromčekmi sa tlačia darčeky od výmyslu sveta. A veru vymyslieť ich je niekedy naozaj problém!

TU nájdete viac než 800 tipov na vianočné darčeky za skutočne výhodné ceny

Darčeky pre ženy

Nájsť vianočný darček pre ženu, ktorý naozaj poteší, nie je vôbec také náročné, ako sa na prvý pohľad zdá. Vedúca prešovskej predajne PLANEO Lýdia Lipková má skúsenosť, že výkonný spotrebič pod stromčekom naozaj poteší. „Dámy, ktoré doma varia, nebudú mať problém, keď si pod stromčekom nájdu napríklad kuchynský robot Sencor STM 7900, ktorý im uľahčí prácu na všetkých kuchynských frontoch. Na predajni sa pred sviatkami o kuchynské roboty zaujímajú a keďže nás čaká veľké pečenie a varenie, s takýmto darčekom netreba čakať až do Vianoc,“ odporúča.

Sencor má navyše všetky kuchynské spotrebiče farebne zladené, takže môžete prikúpiť trebárs aj váhu, ktorá sama počíta kalórie a smoothie mixér pre zdravší život,“ pridáva svoj tip Lydka Lipková.

Aktuálny tip z nakupovania vianočných darčekov pre ženy má aj Katka Bogdáňová z predajne PLANEO v Želiezovciach. „Najmä pre mladšie dámy je veľmi obľúbeným darčekom IPL epilátor. Páni k nám prichádzajú s presným tipom, takže je jasné, že list pre Ježiška už obdržali,“ usmieva sa sympatická predajkyňa.

Katka Bogdáňová: „Depilátory, IPL epilátory aj holiace strojčeky sú medzi darčekmi hojne zastúpené.“

Darčeky pre mužov

Tento rok naozaj zabudnite na všetky mäkké darčeky, ktoré už pri dotyku dávajú tušiť tradičný vianočný pocit sklamania. Netrápte sa vymýšľaním ničoho nového, všetko od hodiniek a holiacich strojčekov až po herné komponenty a iPhone je už vymyslené a prehľadne zorganizované vo vianočnej sekcii Vianočné darčeky pre mužov na planeo.sk. Inšpirujte sa, objednajte a nechať si doručiť domov, do výdajne či boxu Packeta alebo do najbližšej z 56 predajní PLANEO.

Tip: Herné kreslo Yenkee YGC 200BK FORSAGE XL je maximálne pohodlné pre všetkých, ktorí dlho sedia pri počítači. Dá sa dokonca sklopiť, takže si v ňom môžete dať aj krátky poobedný „šlofík“.

Herné kreslo Yenkee Forsage má nosnosť až 150 kíl.

Darčeky pre deti

Dobre vybraným darčekom pre deti sa častokrát potešia aj oteckovia. Trebárs také LEGO, alebo pre teenagerov herný set Yenkee či reproduktory Sencor. „Decká bývajú očarené prenosnými bluetooth reprákmi Sencor. Zaujmú ich dizajnom a keď zistia, že majú výstup na mikrofón pre karaoke, rodičia sú stratení. Ale aspoň majú tip na vianočný darček pre deti,“ smeje sa Kristián Prada z košickej predajne PLANEO.

Kristián s jedným z detských reproduktorov Sencor.

Darčeky pre celú rodinu

Viete, ako si najlepšie užijete všetky vianočné rozprávky a filmy? Predsa keď ich budete pozerať na poriadnom televízore! Pokiaľ viete iba toľko, že by mal byť dosť veľký, v každej predajni PLANEO sú vyškolení experti, ktorí vám pomôžu vybrať ten najlepší. „Môžem povedať, že Môžem povedať, že enormne rastie záujem o QLED televízory, medzi ktorými sú cenovo veľmi príťažlivé kúsky. Qled televízory sa môžu chváliť aj hernými parametrami vďaka 120hz a viac, čím sa nemusíte báť, že vám niečo bude sekať alebo nestíhať. Aj vďaka tomu si vychutnáte dokonalý obraz s maximom detailov a jasnosťou farby. S možnosťou nákupu na odložené splátky je teraz ideálny čas na kúpu nového televízoraNech sú Vianočné filmy krajšie ako kedykoľvek predtým,“ hovorí Dávid Lukáš z PLANEO v Nových Zámkoch.

„Kúpiť si televízor je teraz naozaj veľmi výhodné, pretože si ho môžete vziať na splátky. Potešíte celú rodinu a zostanú vám peniaze aj na menšie darčeky,“ odporúča Dávid Lukáš.

Pozrite si viac než 800 tipov na vianočné darčeky v PLANEO!


Fotogaléria