Potrebuješ nový notebook alebo chceš elektrokolobežku? S týmto zľavovým kódom ťa to vyjde lacnejšie

Zišla by sa ti nová elektronika, alebo potrebuješ nový spotrebič či si chceš len tak dopriať nejakú kvalitku – veď si zaslúžiš? Nechaj si poradiť, kde ťa to vyjde fakt výhodne a nemusíš ani čakať na kuriéra.

Keby že máš celkom slušný budget, čo si kúpiš? Našli sme pár vecičiek, ktoré stoja za investíciu, zvlášť keď teraz môžeš so šikovným zľavovým kódom ešte aj ušetriť príjemných 50 eur. Poďme sa na to pozrieť!

SPEED: Elektro kolobežka SENCOR TWO LONG RANGE s možnosťou praktického zloženia doma veľa miesta nezaberie, maximálnou rýchlosťou 25 km/hod ťa odvezie až 45 km ďaleko a ak bude treba, vďaka ľahkej hliníkovej konštrukcii ju prenesieš, kam potrebuješ. S LED osvetlením a odpružením zadného kolesa je jazda na nej jednoducho „jízda“.

Nečakáš na MHD, keď máš kolobežku. Foto: Sencor

MUST HAVE: Domáci kompostér FoodCycler od Sage ťa zbaví starostí so smradľavým smetiakom. Za pár hodín a absolútne bez zápachu premení takmer všetok organický kuchynský odpad vrátane zvyškov vareného jedla na sterilný substrát. A tvoj zapáchajúci odpadkový kôš môže definitívne skončiť na smetisku dejín.

S FoodCyclerom od Sage sa žije ekologicky oveľa jednoduchšie. Foto: Zuzana Dudášová, Oresi Studio

DONE: Sú aj lepšie činnosti, než upratovanie, no z času na čas treba upratať zhora nadol. Tyčový vysávač SENCOR All-in-one zastúpi vysávač kobercov aj čalúneného nábytku, mop aj prachovku. Dočiahneš s ním aj na garníže, aj do najvzdialenejších kútov pod nábytkom. Šancu nemá ani jemný prach, ani zvieracie chlpy. Vezmi ho k vašim a pobehaj ním aj ich byt. Uvidíš to radostné prekvapenie!

S vysávačom SENCOR All-in-One vysávač absolútne pohodlne. Foto: Sencor

EXTRA: V každom byte, aj keď tam máš len jednu izbu, by malo byť základné domáce náradie. S náradím Fieldmann zvládneš bežné domáce kutilstvo, ale aj poriadne záhradné práce.

HEALTHY: Aj ty miluješ vysmážance? Akurát keby tie hranolky či stehienka a syry neboli také ťažké a potom sme sa ich tak náročne vo fitku nemuseli zbavovať, že? Dobrá správa:  obľúbených „vysmážancov“ sa nemusíš vzdať! V teplovzdušnej fritéze Philco PHAF 5000 „vysmažíš“ všetko ako na oleji – lenže bez neho, alebo len s minimálnym množstvom. Zmestí sa ti tam aj celé kura a môžeš smažiť aj hranolky a mäsové guľky bez toho, aby sa ti pomiešali.

EASY: Nakúp na planeo.sk a nemusíš čakať na kuriéra. S dopravou Packeta ti nechajú tvoj nákup už na druhý pracovný deň takmer na každom rohu. Vyber si výdajňu alebo výdajný box a zájdi si po to, kedy sa ti chce.

CHEAP: Zľavový kód, s ktorým ušetríš 50 eur pri nákupe elektroniky, nájdeš TU


Fotogaléria