Valentínske zľavy v PLANEO Elektro rozbúchajú každé srdce

Tentoraz si nechajte nakupovanie valentínskych darčekov na poslednú chvíľu. Cez víkend dostanete v PLANEO Elektro všetko ešte lacnejšie, ako doteraz!

Valentínsky víkend v PLANEO Elektro poteší zamilovaných aj tých, ktorým šťastie v láske práve nepraje. Nezáleží na tom, či budete kupovať darček milovanej polovičke alebo ním potešíte sami seba – valentínska zľava 14 % platí pre každého. A to dokonca aj na tovar, ktorý je už v akcii. O to, aby nákup prišiel včas, kam treba, sa postará tím spoľahlivých kuriérov, dopravujúcich do 24 hodín, a tiež široká sieť výdajných miest po celom Slovensku.

A na čo by ste mohli využiť valentínsku zľavu na www.planeo.sk?

Valentínska zľava 14 % sa vzťahuje aj na vystavený tovar, ktorý nebol používaný a platí naň plná záruka. Preto sú napríklad elegantné alebo športové náramkové hodinky ideálnym darčekom – potešia každého, vrátane vašej peňaženky.

Cez digitálny fotorámik SENCOR SDF 1090B s 25,6 cm IPS dotykovým displejom a vysokým rozlíšením môžete zdieľať fotky aj na diaľku cez smartfón. Možnosť montáže na stenu z neho robí bytový doplnok s tými najkrajšími obrázkami.  

Fotorámik SENCOR SDF 1090B

Valentínska romantika sa spája s pohárikom dobrého vína. Naplno si ho vychutnáte iba správne vychladené, preto túto činnosť zverte odborníčke na uskladňovanie vína. Tú nájdete medzi vinotékami PHILCO. Výkonom nesklamú a svojim prevedením si nájdu miesto v menších bytoch či veľkých vilách.

Hľadáte niečo extra výnimočné? Nájdete to v údiacej pištoli SAGE BSM600SIL. Je len na vašej fantázii, na čo pištoľ zamierite. S pomocou studeného dymu vyčaríte v kuchyni také jedlá, o akých ste doteraz ani nepočuli. Ochutnali ste už zaúdený zákusok alebo trebárs drink? Skúste a neobanujete.

Čo by ešte mohlo na Valentína potešiť? V čase zatvorených kaderníctiev a holičstiev všetko, s čím sa dá doma vyčariť dobrý účes. Všetko potrebné od zastrihávačov cez fény po kulmy hľadajte pod renomovanou značkou BaByliss, ktorá sa za vyše 50 rokov svojej existencie vypracovala sa na vrchol rebríčka v kategórii starostlivosti o vlasy.

Viac inšpirácie na nákup za výhodné ceny na www.planeo.sk.

Foto: archív firiem, shutterstock