Zahrajte si futbal s Borisom Valábikom! Lopty rozdáva po celom Slovensku

Keď sa môže EURO 2020 hrať v roku 2021, prečo by bývalý hokejista Boris Valábik nemohol rozdávať originál futbalové lopty? Vieme komu, kedy a kde!

Fanúšikovia hokeja vedia, že odchovanec HK Nitra Boris Valábik sa počas svojej aktívnej hokejovej kariéry dokázal za svojich spoluhráčov aj pobiť. On sám uznáva, že bitkami bol známejší, než gólmi. Najnovšie sa pokúša strieľať góly v drese najrozšírenejšej siete elektropredajní na Slovensku PLANEO Elektro, avšak prekvapivo nie do hokejovej, ale do futbalovej brány. Skôr, než si pozriete, ako to s jeho futbalovým výkonom dopadlo, tipnite si: strelí Boris gól, trafí tyčku alebo prihrá loptu divákom?

Tak a teraz, keď už viete, aký je Boris Valábik futbalový strelec, povieme vám, ako sa dostať k tej originál futbalovej lopte s Borisovým podpisom. Získate ju pri nákupe spotrebičov, elektroniky či akéhokoľvek iného tovaru v hociktorej z 53 predajní PLANEO Elektro po celom Slovensku, alebo pri nákupe cez e-shopplaneo.sk v termíne od 7. júna do 27.6.2021. Dodržať treba len jediné pravidlo a nakúpiť aspoň za 150 eur. Akcia platí aj pre služby PLANEO Elektro:

  • Predĺžená záruka,
  • Poistenie náhodného poškodenia a odcudzenia výrobku,
  • Okamžitá výmena výrobku/výrobkov,
  • Doprava.

Ak si neviete rady, zamestnanci v predajniach vám ochotne poradia. A pridávame aj tip na povolený doping: sledujte FB PLANEO Elektro SK. Dozviete sa nielen čerstvé informácie, ale si aj zasúťažíte o lákavé ceny. Za jeden klik na „Páči sa mi to“ to určite stojí!