Zľava 10 % na všetko? V novootvorenej predajni PLANEO Lučenec

Po dvojtýždňovej prestávke otvára obľúbené lučenecké elektro PLANEO svoju predajňu v novom šate a s výhodnými cenami.

PLANEO v Lučenci je ďalšia z predajní, otvorených v novom modernejšom dizajne. Pre zákazníkov to znamená vyšší komfort výberu tovaru, pre zamestnancov efektívnejšiu prácu a pre obe strany príjemnejšie prostredie na nakupovanie a prácu. Predajňa je zároveň výdajným miestom e-shopu planeo.sk, vďaka čomu môžete mať svoj e-shopový nákup doma už 30 minút po objednávke.

EXTRA ZĽAVA 50 EUR na chladničky, iPhone a mnoho ďalšieho

Už 27. júna si v zmodernizovanej lučeneckej predajni PLANEO môžete kúpiť novinky a najnovšie technológie sortimentu spotrebnej elektroniky, veľkej a malej bielej techniky, kancelárskej techniky, náradia a záhradnej techniky, smartfóny obľúbených značiek ako Iphone či Xiaomi, ale aj hračiek ako napríklad LEGO a to všetko so zľavou 10 % a za špeciálne ceny na vybrané produkty. Pri nákupe nad 299 eur dostanete okamžitú zľavu 50 eur na všetko.

Záhradkárov poteší široká ponuka českej značky Fieldmann od drobného náradia cez kosačky a grily až po záhradný nábytok. Foto: Planeo

Vonku horúčava, doma chládoček

S príchodom teplých dní zaznamenávame každoročne veľký záujem o produkty z kategórie chladenie vzduchu a klimatizácie do bytu a tak je tomu aj teraz. V Lučenci máme dostatočné zásoby nástenných aj mobilných klimatizácií, ako aj ventilátorov a ochladzovačov vzduchu. Aj na ne platí zľava 10 % alebo 50 eur bonus pri nákupe nad 299 eur. Keďže je však o tieto spotrebiče veľký záujem, odporúčam nenechávať si ich nákup na poslednú chvíľu,“ upozorňuje marketingová riaditeľka siete PLANEO Jana Zedníková.

Mobilné klimatizácie Sencor patria k najobľúbenejším vo svojej triede. Foto: Sencor

Bezstarostné nakupovanie

Tak ako vo všetkých predajniach siete PLANEO, aj v Lučenci sú zákazníkom k dispozícii služby ako predaj na splátky, predĺžená záruka či možnosť okamžitej výmeny. Podľa slov Jany Zedníkovej je pri nákupe veľkých spotrebičov (napr. americké chladničky) často využívaná Doprava Premium. „S touto službou vám váš spotrebič domov privezieme, vynesieme, kam treba, nainštalujeme a odpad odvezieme. Ak máte záujem, odvezieme aj starý spotrebič na ekologickú likvidáciu,“ približuje praktickú službu marketingová riaditeľka.

So službou Doprava Premium je kúpa, dovoz a inštalácia veľkých spotrebičov úplne bezstarostná. Foto: Planeo

Prineste svoj starý výrobník perlivej vody a vymeňte ho za nový SodaStream
V lučeneckej predajni PLANEO tiež môžete využiť akciu Šrotovné a odniesť si nový špičkový SodaStream.

V rámci akcie Šrotovné SodaStream stačí priniesť svoj starý výrobník sódy alebo bombičku a odovzdať ho v ktorejkoľvek našej predajni. Výrobníky môžu byť aj poškodené alebo nefunkčné a nezáleží ani na ich značke. Za každý výrobník alebo bombičku dostanete zľavu 25 eur na nákup nového SodaStreamu a odľahčíte sa tak navždy od vláčenia fliaš z obchodu,“ dodáva Jana Zedníková.


Fotogaléria