WEBER VYLEPŠUJE GRILOVANIE S APLIKÁCIOU WEBER CONNECT SMART GRILLING 2.0

Nadšenci grilovania si môžu užívať doteraz nevídaný zážitok. Ocenená aplikácia prináša interaktívny informačný panel, recepty, nový obsah a videá s návodmi na inšpiráciu pre vaše grilovanie na akomkoľvek drevenom uhlí, plyne, peletách alebo elektrickom grile.

BRATISLAVA, 3. mája 2023 – Tesne pred tohtoročnou grilovacou sezónou spoločnosť Weber-Stephen Products, LLC., globálny líder v oblasti grilovacích technológií a produktov, predstavila svoju prepracovanú aplikáciu WEBER CONNECT Smart Grilling 2.0 App s novinkami ako dynamický panel, farebné grafy, recepty, inštruktážne videá a tiež možnosti prípravy jedla na viacerých griloch a z viacerých receptov. Aplikácia ďalej sviežim a efektívnym spôsobom pomáha používateľom monitorovať a sledovať, ako sa pripravuje ich pokrm, či už priamo pri grile alebo na diaľku, a ponúka informácie a inšpirácie na grilovanie.

Aplikácia WEBER CONNECT je kompletne vytvorená softvérovými inžiniermi Weber. Nadšencom grilovania je k dispozícii vo viacerých jazykoch a podporuje varenie na plyne, drevenom uhlí, drevených peletách a elektrických griloch značky WEBER aj iných výrobcov.

Na vytvorenie tohto zážitku tím inžinierov Weber zozbieral množstvo dát, ktoré napájajú cloud vysoko organizovaným spôsobom, aby spotrebitelia počas grilovania nepretržite a dynamicky dostávali údaje o čase a teplote presne v tom správnom okamihu.

Varenie vonku s Weberom je zábavné, príjemné a uvoľňujúce a aby sme výnimočný zážitok, ktorý sa snažíme priniesť s našimi grilmi ešte viac podporili, prepracovali sme v našej novej aplikácii WEBER CONNECT Smart Grilling každý prvok,“ povedal Nikhil Bhogal, senior viceprezident oddelenia technológií a pripojených zariadení v spoločnoti Weber. „Keď sme sa rozhodli vylepšiť našu aplikáciu, vedeli sme, že chceme pozdvihnúť jej vzhľad a dojem z nej spolu s prehĺbením jej funkčnosti a použiteľnosti, aby sme mohli komunikovať s používateľmi všetkých úrovní. V podstate sme vytvorili aplikáciu, ktorá nie je dostupná inde, než s Weberom.”

Pre našich spotrebiteľov sme vytvorili vlastného sprievodcu grilovaním, ktorý zahŕňa nový prístrojový panel s novými vychytávkami, funkcionalitou a obsahom, vytvoreným pre začiatočníkov až po skúsených grilovačov. Pri používaní viacerých grilov teraz môžete sledovať a monitorovať, čo sa deje napríklad grile na pelety SMOKEFIRE na drevo, zatiaľ čo pripravujete iné jedlo na svojom plynovom grile WEBER GENESIS. Vyššiu úroveň dodávajú nové precízne grafy, vizuálne znázorňujúce vývoj prípravy pokromv po sekunde,“ dodal Bhogal.

O APLIKÁCII WEBER CONNECT SMART GRILLING 2.0

Aplikácia WEBER CONNECT Smart Grilling App, sprievodná aplikácia k inteligentným grilom a zariadeniam Weber, spôsobila revolúciu vo varení v outdoorovom prostredí, keď bola prvýkrát predstavená v roku 2020 so systémom Smart Grilling Hub a získala ocenenie Best Connected Home Product na výstave Consumer Electronics Show.

Novo prepracovaná aplikácia WEBER CONNECT Smart Grilling 2.0 App obsahuje nasledovné:

  • Úplne nové grafy
    Na základe dopytu spotrebiteľov si teraz môžu užívatelia zobraziť graf prípravy viacerých receptov naraz. Pomocou úžasných farebných grafov sledujete, ako sa mení teplota grilu (a jedla!) počas grilovania. Každý inteligentný gril a WEBER CONNECT Smart Grilling Hub dokáže spracovať až 12 receptov a časovačov naraz a zdieľať dáta aplikácií s viacerými používateľmi, takže spotrebitelia môžu pri príprave jedla podľa potreby získať pomoc od iných ľudí. Okrem toho môžu používatelia zdieľať aktualizácie stavu s priateľmi a rodinou prostredníctvom exportu údajov z grafov. Milovníci tabuliek tiež môžu okrem obrázkov vytvárať a sťahovať aj súbory CSV.
  • Viac receptov

Aplikácia ponúka viac ako 300 receptov, pričom sa pridávajú nové, ktoré podporujú mnoho rôznych stravovacích požiadaviek – od vegetariánskych po pescatariánske. Každý recept je vytvorený a testovaný najaktívnejšími fanúšikmi Weber Grill Masters. Smart recepty prevedú používateľov krok za krokom krátkymi videami a jasnými pokynmi.

  • Vylepšená použiteľnosť

Máte viacero grilov alebo smart zariadení? Žiaden problém! Pomenujte a potom sledujte každý z nich v aplikácii. Jednoducho si prezrite nedávno uvarené recepty a uložte si vaše obľúbené.

  • Inovovaná podpora zariadení

Aplikácia WEBER CONNECT 2.0 je kompatibilná s telefónmi iPhone, iPad, počítačmi Apple Silicon a operačnými systémami Android. Ak je potrebná pomoc, používatelia môžu jednoducho kontaktovať oddelenie starostlivosti o zákazníkov spoločnosti Weber,

  • Lepšia dostupnosť

Dizajnéri Weber premyslene inovovali WEBER CONNECT 2.0 aj s ohľadom na prístupnosť pre všetkých používateľov. Dynamický text umožňuje zväčšiť veľkosť písma a hlasový záznam pomáha zrakovo postihnutým používateľom. K dispozícii je tiež tmavý režim na zmenu rozhrania aplikácie z farebného na čiernobiele, aby sa znížilo namáhanie očí.

  • Sledovanie teploty odkiaľkoľvek

Grily a zariadenia s technológiou WEBER CONNECT dokážu sledovať teplotu grilu a upozorniť používateľov, keď klesne pod cieľovú teplotu alebo zaznamená iné teplotné výkyvy. Technológia tiež poskytuje údaje o teplote jedla v reálnom čase prostredníctvom pripojených potravinových sond. Používatelia môžu sledovať nárast teploty v tabuľkách a grafoch aplikácie a dostávať upozornenie, keď jedlo dosiahne danú teplotu.

  • Nastavenie teploty na diaľku

Pri niektorých inteligentných griloch Weber, ako je gril na drevené pelety SMOKEFIRE, môžu majitelia zmeniť teplotu a režim grilovania prostredníctvom aplikácie. Zvýšte teplotu alebo vypnite gril – to všetko z pohodlia gauča.

Ak chcete získať prístup k novej aplikácii WEBER CONNECT 2.0, navštívte obchod Google Play alebo Apple App Store. Ak chcete z akéhokoľvek grilu urobiť inteligentný gril, kúpte si WEBER CONNECT Smart Grilling Hub na weber.com/SK a od maloobchodných a online partnerov Weber.

O TECHNOLÓGII WEBER CONNECT

Technológia WEBER CONNECT je patentovaná, presná externá platforma na varenie, vďaka ktorej je grilovanie dokonalého jedla jednoduché prostredníctvom prelomového zážitku z grilovania krok za krokom s podporou WiFi/Bluetooth a smartfónu. Táto technológia navyše umožňuje pri exteriérovej príprave jedál prijímať upozornenia a asistenciu na jej inteligentných zariadeniach. V rámci platformy WEBER CONNECT ponúka Weber inteligentné plynové grily GENESIS a SPIRIT a gril na drevené pelety SMOKEFIRE, ktoré sú vybavené touto inteligentnou technológiou, zabudovanou do grilov. Spoločnosť tiež poskytuje WEBER CONNECT Smart Grilling Hub ako samostatnú jednotku, ktorá premení akýkoľvek gril na inteligentný.

O SPOLOČNOSTI WEBER-STEPHEN PRODUCTS, LLC

Weber so sídlom v Palatine, Illinois, je poprednou svetovou značkou grilov. Zakladateľ spoločnosti George Stephen starší založil kategóriu vonkajšieho varenia, keď pred viac ako 70 rokmi vynašiel originálny kotlíkový gril na drevené uhlie. Weber ponúka komplexné, inovatívne produktové portfólio vrátane dreveného uhlia, plynu, peliet, elektrických grilov, udiarní, grilov a príslušenstva, ktoré spája ľudí a vytvára úžasné spomienky a chutné jedlo. Weber ponúka svoje grily, príslušenstvo, služby a zážitky vášnivej komunite miliónov ľudí v 78 krajinách.

WEBER, silueta, konfigurácie, GENESIS, SPIRIT, SMOKEFIRE a WEBER CONNECT sú všetky ochranné známky spoločnosti Weber-Stephen Products LLC a sú predmetom registrácie ochranných známok a čakajúcich prihlášok v USA a ďalších krajinách.


Fotogaléria