Privítajte Spak vo svojich domovoch

Značka Spak uviedla na slovenský trh nové prémiové produkty. Či už skúsite jeden z nich, alebo rovno všetky, určite si nájdu svoje stále miesto vo vašich chladničkách. Skvelo doplnia slávnostný stôl a z príjemnej večere urobia gurmánsky zážitok. Pochutnajte si a vyberte si z pestrej ponuky kečupov ten svoj!

Kvalitné spracovanie, vynikajúca chuť a dôraz aj na tie najmenšie detaily – to sú základné prísady každého výrobku značky Spak. „Pri výrobe kladieme vysoké nároky na vstupné suroviny. Do našich kečupov používame výhradne talianske paradajky, pretože kvalita je pre nás na prvom mieste – svedčí o tom okrem iného aj skutočnosť, že náš Spak Master ketchup sa stal víťazom niekoľkých nezávislých spotrebiteľských testov, napríklad aj testu, ktorý urobil lifestylový magazín Refresher.sk,“ hovorí Hans Peter Spak, majiteľ spoločnosti.

Vychutnajte si gurmánske kečupy zo spakovského sveta so svojim obľúbeným pokrmom. Skúste neochutený Spak Master ketchup, Spak Gourmet ketchup na grilovaciu párty alebo na rodinné stretnutie, Spak Ketchup s ajvarom, ak chcete oživiť váš obľúbený steak, alebo siahnite po bio verzii Spak Master ketchupu, ktorá je vyrobená z tých najekologickejších surovín. Na každej etikete výrobkov značky Spak nájdete podpis pána Spaka.

Spak Master ketchup je prémiový kečup s vysokým obsahom talianskych paradajok. Nenájdete v ňom žiadny pridaný škrob, arómy, farbivá, konzervanty ani žiadne iné prídavné látky.Za jeho plnou a výbornou chuťou stojí práve kvalita vstupných surovín a skutočnosť, že na 100 g výrobku je použitých úctyhodných 210 g zrelých paradajok. Ketchupy Spak Master sú v ponuke v sklenenom obale, ktorý vďaka svojim vlastnostiam dokonale uchováva ich chuť, vôňu aj farbu.

Spak Gourmet ketchup (500 g alebo 900 g) nadchne každého milovníka klasiky. Obľúbený štandardný rad kečupov Spak zoženiete aj vo výhodnom veľkom rodinnom balení 900 g, ktoré sa skvelo hodí na grilovanie s väčším počtom stravníkov.

Spak Ketchup s ajvarom (330 g) sa vyznačuje dokonalou harmóniou chutí, ktorá bola dosiahnutá vyváženou kombináciou ajvaru a kečupu. Použitý ajvar je vyrobený podľa pôvodného balkánskeho receptu z paprík, vo výrobku Spak Ketchup s ajvarom je navyše zjemnený kvalitným kečupom. Výsledkom je ideálny doplnok ku grilovaniu, ktorý skvelo poslúži aj ako dip. Touto novinkou iste potešíte každého labužníka.

Nie je kečup ako kečup. Spak Bio Master ketchup (340 g) nadväzuje na obľúbené Spak Master ketchupy, ale tentokrát prináša ich kvalitu a plnú chuť v bio verzii. Obsahuje vysoký podiel talianskych paradajok zrejúcich na južnom slnku, ktoré dodávajú Spak Bio Master ketchupu typickú výraznú chuť. Všetky suroviny sú z produkcie ekologického poľnohospodárstva a Spak Bio Master ketchup neobsahuje žiadne konzervanty, škrob ani iné prídavné látky.

Spak ketchupy dostanete v bežnom maloobchode, napr. Billa, Tesco, Kaufland či v sieti Metro.

O spoločnosti Spak

História rodinnej rakúskej spoločnosti Spak siaha až do roku 1935, kedy bola vo Viedni založená Fritzom Spakom, otcom dnešného majiteľa Hansa Petra Spaka. V posledných rokoch spoločnosť investovala niekoľko miliónov eur do rozšírenia a modernizácie výrobnej technológie. Spak ponúka širokú paletu výrobkov v rôznych baleniach. Značka si našla cestu do malých obchodov, rovnako aj do veľkých hypermarketov. Spak svoje výrobky tiež už mnoho rokov exportuje, a to prevažne na západoeurópske a zámorské trhy. Viac informácií nájdete na Facebooku či Instagrame spakmasmak.


Fotogaléria