Máte doma starý výrobník perlivej vody? Vymeňte ho výhodne za nový špičkový!

Bez ohľadu na to, či je váš starý výrobník domácej perlivej vody funkčný alebo nefunkčný, teraz ho môžete výhodne vymeniť za nový model SodaStream a ešte pritom ušetriť. Dokonca vám stačí iba bombička!

V dnešnej dobe je každý ušetrený cent dôležitý. Vymeniť starý prístroj za nový za zvýhodnenú cenu je výborný spôsob, ako získať moderný, efektívny a štýlový prístroj za menej peňazí. Akcia Šrotovné je jednoduchá a výhodná.

Stačí priniesť váš starý výrobník perlivej vody AKEJKOĽVEK ZNAČKY do ktorejkoľvek predajne PLANEO alebo Nay a okamžite získate zľavu na kúpu nového modelu SodaStream. A čo je najlepšie, akcia sa nevzťahuje len na kompletné, ale aj na poškodené výrobníky a zľavu získate aj iba za starú bombičku.

SodaStream si kladie za cieľ nielen poskytovať kvalitné výrobky, ale aj chrániť našu planétu. Používaním SodaStreamu znižujete množstvo plastového odpadu, keďže nahrádzate jednorazové plastové fľaše opakovane použiteľnými fľašami. Odovzdaním starého výrobníka alebo bombičky prispievate k recyklácii a znižovaniu odpadu.

Viac informácií o Šrotovnom nájdete na sodastream.sk


Fotogaléria