6 rád ako na (ne)dokonalý dekolt

Dokonalá súmernosť v prírode existuje len výnimočne a týka sa to aj ľudského tela. 7 z 10 žien má asymetrické prsia – v akej podprsenke budú vyzerať úžasne?

70 % žien

Nielen rozdielne obočie, uši, ale aj veľkosť pŕs – až 7 z 10 žien má asymetrické poprsie. Správnym oblečením sa dá korigovať každá chybička telesnej krásy. Opticky upraviť rozdiel poprsia dokáže aj správne zvolená podprsenka. Čipka v hornej časti či riasené košíčky, ktoré sa svojou pružnosťou prispôsobia, sú to pravé.

Prsia sa rokmi menia

Prsia do finálnej veľkosti dorastajú medzi 18. – 23. rokom života a menia sa aj počas neho. Či už s našou hmotnosťou, tehotenstvom, dojčením alebo pôsobením hormónov. Správny strih podprsenky opticky vyrovná rozdielnu veľkosť či polohu pŕs.

Malé a stredné prsia

Pri korigovaní symetrie pŕs podprsenkou sa vždy riaďte väčším ňadrom. Pri menších a stredných prsiach sa odporúča siahnuť po špeciálnom T-Fit strihu. Takto strihaná podprsenka vytvorí prirodzene guľatý tvar poprsia a sexi dekolt aj pri malých veľkostiach. Potom stačí už len o čosi viac utiahnuť ramienko na strane s menšou veľkosťou a problém je vyriešený.

Pre väčšie veľkosti

Majiteľky obdarenejších dekoltov by mali siahnuť po strihu Perfect Fit, polovystužených podprsenkách, zmenšujúcich a nevystužených s kosticami, ktoré dodajú oporu aj naozaj veľkým a ťažkým prsiam.

Materiál

Kvalitný materiál, pohodlné ramienka a pevný obvod zaisťujú príjemné nosenie pri každodenných aj výnimočných príležitostiach. A nezabudnite – dokonalé krásky sú pre mužov bez fantázie!

Pre každú ženu

TRIOLA prináša modely pre skutočné ženy – v jej ponuke nájdete trendové kúsky vo veľkostiach podprseniek od B až do K a to v strihoch aj pre asymetrické poprsie. Vďaka tomu bude váš dekolt vždy dokonalý. Ku každej podprsenke si môžete doladiť vhodné nohavičky a vytvoriť tak komplet, ktorý perfektne padne a skvelo sa nosí. Navyše všetky kúsky sú ušité v susednej Českej republike, vysoká kvalita je teda zaručená! Zvýraznite svoje krivky na tých správnych miestach – vyberte si na www.triola.sk.

Foto: Triola


Fotogaléria