Balerínová sezóna začína – obujte si barefoot baleríny

Teplejšie dni sú konečne tu. Viete, čo to znamená pre vaše topánky? Nastal ten pravý čas na rošádu. Teplú zimnú obuv uložte a vytiahnite balerínky, všestranné topánky na jar, leto aj jeseň, a nájdite im čestné miesto medzi vašimi topánkami. Pokiaľ chcete urobiť niečo pre zdravie svojich nôh, zaobstarajte si baleríny barefoot. Ovečkáreň si pre tohtoročnú balerínovú sezónu pripravila dve novinky. Jednu z nich ocenia predovšetkým dámy s večne studenými nohami.

Barefooty asi nie je potrebné príliš predstavovať. Tento typ topánok je stále populárnejší, a tak niet divu, že na trhu je každý rok pestrejšia ponuka. Barefoot baleríny sú skvelým doplnkom pre jarný outfit. Tieto topánky sú navrhnuté tak, aby prirodzene kopírovali pohyb bosých nôh. Umožňujú prirodzenejší pohyb a posilňujú svaly a šľachy. Pokiaľ trpíte bolesťami nôh spôsobenými nosením klasických balerín alebo podpätkov, tak by práve pre vás mali byť barefoot baleríny skvelým riešením. Vďaka svojmu jednoduchému a elegantnému dizajnu sa skvele hodia k akémukoľvek jarnému a letnému outfitu. Možno ich jednoducho kombinovať so šatami, sukňami, kraťasmi alebo rifľami.

Tip z Ovečkárne

  • Dámske barefootové kožené baleríny Odeta zelená

Kožené baleríny Odeta vynikajú svojou jednoduchou eleganciou. Ich široká špička pomáha predchádzať deformácii chodidla. Prsty nôh v nich majú dostatok miesta pre voľný pohyb. Vnútorná výstielka je kožená, vďaka svojej mäkkosti príjemne tlmí došľap.

Dámske barefootové kožené baleríny Odeta v zelenej farbe kúpite na www.oveckaren.sk za120,30 eur.

  • Dámské barefootové kožené baleríny s ovčou vlnou Odeta béžová

Tieto baleríny sú priamo stvorené pre obdobie jari a jesenekedy už nie sú potrebné vysoké zimné topánky, ale zateplenie z ovčej vlny stále ešte príde vhod.

Dámske barefootové kožené baleríny s ovčou vlnou Odeta v béžovej farbe kúpite na www.oveckaren.sk za120,30 eur.


Fotogaléria