Bavlnený komfort: Letná denná a nočná spodná bielizeň

Nádych, výdych a predýchať… na to je ideálnym prostredím príroda. Teraz sa vám to ale podarí aj doma. Letná kolekcia „Bielizeň na deň aj noc“ z Tchibo vám prináša uvoľnené strihy, tlmené odtiene farieb a ľahké materiály, ktoré sú v harmónii s prírodou rovnako ako vy.

Kolekciu „Bavlnený komfort: Letná denná a nočná bielizeň“ nájdete v predajniach Tchibo od 5. júna 2023 alebo v Tchibo kútikoch v obchodných reťazcoch od 6. júna 2023. Pre držiteľov TchiboCard bude dostupná online už od 30.5.2023.

Ľahká košieľka

S prírodným vláknom. Rovný výstrih s jemnou čipkou. Dĺžkovo nastaviteľné ramienka. Odporúčaná cena: 10,99 €.

Dámske pohodlné tkané nohavice

S bavlnou z udržateľnej produkcie – bavlnená tkanina seersucker. Rovné nohavice s krátkymi rázporkami na spodnom leme. Odporúčaná cena od: 22,99 €.

VŠESTRANNÝ A ĽAHKÝ

Seersucker je látka, z ktorej sa tvoria letné sny – cez deň aj v noci. Štruktúrovaný materiál z čistej bavlny vás presvedčí svojou prirodzenosťou, na koži pôsobí ako letný vánok a po nosení sa dá ľahko vyprať a usušiť.

Pánske pohodlné nohavice

S bavlnou z udržateľnej produkcie. Elastický pás na gumu so šnúrkami na zaväzovanie. 2 vrecká po stranách. Odporúčaná cena: 22,99 €.

Boxerky

S bavlnou z udržateľnej produkcie. Opasok s mäkkou vnútornou stranou. V balení 2 ks. Odporúčaná cena od: 12,99 €.

Podprsenka s mäkkými košíčkami

Tvaruje jemne a bez kostíc. So vsadkami zo sieťoviny Power Mesh. Dĺžkovo nastaviteľné ramienka. 2 farby. Odporúčaná cena: 19,99 €.

Brazílske nohavičky

Z jemného materiálu microtouch. 2 farby.  Odporúčaná cena od: 12,99 €.

Pyžamo z rebrovaného materiálu

S prírodným vláknom. Výstrih s falošnou gombíkovou légou. Nohavice zvonové v 3/4 dĺžke. 2 farby. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 27,99 €.

Tkaná nočná košeľa

S prírodným vláknom. S výstrihom do V na prednej a zadnej strane. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena od: 19,99 €.

S PRÍRODNÝM VLÁKNOM

Viskóza Livaeco™ sa získava z udržateľne pestovaného dreva a spracováva sa na úžasne mäkké materiály procesom šetriacim vodu a energiu. Šetrí tak životné prostredie.

Pánske pyžamo

S bavlnou z udržateľnej produkcie. Mäkký materiál single jersey. Nohavice s elastickým pásom a bočnými šikmými vreckami. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 29,99 €.

Čipková podprsenka

Z jemnej čipky. Bez kostíc. Dĺžkovo nastaviteľné ramienka. Odporúčaná cena: 17,99 €.

Čipkové nohavičky

Bez nepríjemných bočných švov. Odporúčaná cena: 12,99 €.

LETNÁ ROMANCA

V teplom letnom vzduchu sa skrýva aj trochu romantiky. Jemná čipka dodáva prirodzený vzhľad a dopĺňa letné nevyhnutné kúsky v klasickej bielej farbe s jemnými detailmi.

Tkané dámske šortky

S bavlnou z udržateľnej produkcie Letný krepový materiál. S elastickým pásom. Odporúčaná cena: 17,99 €.

Košieľky

S biobavlnou. S certifikáciou GOTS. V balení 2 ks. 2 farby. Odporúčaná cena: 12,99 €.

Príjemné nohavičky

S bavlnou z udržateľnej produkcie. Z príjemne mäkkej zmesi bavlny a elastanu. V balení 4 ks. 4 farby. Odporúčaná cena: 17,99 €.

Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo, internetový obchod www.tchibo.sk a sieť predajných miest vo vybraných predajniach obchodných reťazcov. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kapsľovým kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne. Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.


Fotogaléria