Čistá myseľ: Letná športová móda

Slnko vás hreje do chrbta, zatiaľ čo svieži vánok vo vás prebúdza túžbu po pohybe. Vychutnajte si perfektnú kombináciu aktivity a relaxácie. V kolekcii Soft Sports od Tchibo nájdete vnútorný pokoj, mier a silu – na každom kroku.

Kolekciu „Čistá myseľ: Letná športová móda„ nájdete v predajniach Tchibo od 29. júla 2024 alebo v Tchibo kútikoch v obchodných reťazcoch od 30. júla 2024. Pre držiteľov TchiboCard bude dostupná online už od 23.7.2024.

Bezšvová športová podprsenka

Rôzne úpletové zóny spojené bez švov. Výstrih do V vpredu, okrúhly výstrih vzadu. Odporúčaná cena: 17,99 €.

Športové legíny

S úpravou DryActive Plus. Pohodlný elastický pás. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 19,99 €.  

Skladacia podložka na jogu

Je možné zložiť do malých rozmerov. S protišmykovým povrchom. PVC pena. Elastický pás: polyester s gumovými šnúrkami vo vnútri. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Súprava pomôcok na jogu

3-dielna sada: 2 bloky a 1 bavlnený pás. Univerzálne využitie na pilates alebo jogovej asány. Bloky na jogu: EVA. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 17,99 €.  

Meditačný vankúšik

S biobavlnou. S výplňou zo špaldových pliev – optimálne sa prispôsobí tvaru a držaniu tela. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 24,99 €.

Prémiový sveter troyer

S úpravou DryActive Plus. Široké rukávy so spadnutými ramenami a nápletmi na koncoch. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 39,99 €.

Prémiové  šortky

S úpravou DryActive Plus. Z interlokového úpletu. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 19,99 €.

Taška cez rameno

Veľa úložného priestoru s rôznymi priehradkami. Odnímateľný, dĺžkovo nastaviteľný ramenný popruh. Odporúčaná cena: 12,99 €.

Mikina na jogu

S bavlnou z udržateľnej produkcie. Mäkko počesaná vnútorná strana. Raglánové rukávy. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 17,99 €.

Teplákové nohavice       

S bavlnou z udržateľnej produkcie. Široký elastický pás so šnúrkou na zaväzovanie. 2 bočné priehmatové vrecká. Odporúčaná cena: 22,99 €.

Športové tričko 2 v 1

Tričko a top je možné nosiť samostatne alebo v kombinácii. S úpravou DryActive Plus. Spadnuté ramená. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 17,99 €.

Ponožky na jogu

S biobavlnou. Spodná strana s protišmykovými nopkami. V balení 2 páry, rôzne farby. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 6,99 €.

Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo, internetový obchod www.tchibo.sk a sieť predajných miest vo vybraných predajniach obchodných reťazcov. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kapsľovým kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne. Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.


Fotogaléria