Dámska ležérna móda: V jesenných tónoch

Jeseň je tu a s ňou aj sezónne štýly. Svoje obľúbené kúsky si nájdete rýchlo, sľubujeme. Pretože ako hebučký úplet, tak aj pohodlné teplákové oblečenie či moderné džínsy v tejto kolekcii Tchibo sú všetky ako stvorené pre krásne jesenné oživenie vášho šatníka. Jediné, čo ešte chýba, je vaše rozhodnutie.

Kolekciu „Dámska ležérna móda: V jesenných tónoch“ nájdete v predajniach Tchibo od 25. septembra 2023 alebo v Tchibo kútikoch v obchodných reťazcoch od 26. septembra 2023. Pre držiteľov TchiboCard bude dostupná online už od 19.9.2023. 

Prešívaná bunda s kapucňou

Mäkké a hrejivé vatovanie. Bočné šikmé vrecká s cvokom. 3 farby. Odporúčaná cena: 39,99 €.  

Pruhovaný pletený sveter

S prírodným vláknom. Spadnuté ramená. Mierne predĺžený zadný diel. Spodný lem s bočnými rázporkami. Odporúčaná cena: 34,99 €.

Pletená čiapka

Celoplošná rebrovaná štruktúra. 2 farby. Odporúčaná cena: 9,99 €. 

Tričko s rolákom

S biobavlnou. Priliehavý strih. 3 farby. Odporúčaná cena: 14,99 €.  

Pletená vesta

S biobavlnou. Mierne predĺžený zadný diel. Spodný lem s bočnými rázporkami. Odporúčaná cena: 27,99 €.

Džínsy bootcut fit »Lou«

Z udržateľnej bavlny. Strih regular fit. Rozšírené nohavice s vysokým pásom. Dlhá dĺžka. Štýl s 5 vreckami. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 39,99 €. 

Nízke čižmy

Koža spracovaná bez chrómu. Topánky do špičky. Mäkko polstrovaná stielka. Plochá podrážka s malým podpätkom. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 59,95 €.

Dlhá prešívaná vesta s kapucňou

Mäkké a hrejivé vatovanie. Bočné šikmé vrecká. Odporúčaná cena: 59,95 €.

Mikina

Z udržateľnej bavlny. Ľahko spadnuté ramená. Mierne predĺžený zadný diel. Spodný lem s bočnými rázporkami. Odporúčaná cena: 22,99 €.

Sveter z jemného úpletu merino

S vlnou z udržateľnej produkcie. Elastické rebrované náplety pri krku, na koncoch rukávov a na spodnom leme. Z vlny s certifikáciou RWS. 3 farby. Odporúčaná cena: 39,99 €.  

Pletený sveter

Objemné rukávy. Rebrované náplety na výstrihu, koncoch rukávov a spodnom leme. 2 farby. Odporúčaná cena: 29,99 €. Oveľa viac ako len hebký Svojou hebkosťou a hrejivosťou je úplet absolútne nepostrádateľným materiálom v chladnom období. Navyše vyzerá naozaj skvele: vzhľad ako rebrovaná štruktúra pekne okorení váš jesenný outfit. 

Pletený šál

Celoplošná rebrovaná štruktúra. S antistatickou úpravou. Odporúčaná cena: 12,99 €.

Obojstranné pončo

1 pončo a 2 možnosti nosenia. S antistatickou úpravou. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 22,99 €.

Automatický skladací dáždnik

Otvára sa a zatvára stlačením tlačidla. Rukoväť s povrchom soft touch a s elastickým pútkom na prenášanie. Vrátane ochranného puzdra. Odporúčaná cena: 10,99 €.    

Pančuchové nohavice

S biobavlnou. Pohodlný náplet. Ploché švy. Odporúčaná cena: 9,99 €.

Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo, internetový obchod www.tchibo.sk a sieť predajných miest vo vybraných predajniach obchodných reťazcov. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kapsľovým kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne. Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.


Fotogaléria