Doplnky do kúpeľne: Relaxačná zóna u vás doma

Prajete si vykúzliť zo svojej spálne a kúpeľne svoje najosobnejšie útočisko? Poďte spolu s nami podniknúť únik z každodennosti! A to hneď všetkými zmyslami. Nová kolekcia textilu a doplnkov Tchibo hovorí jazykom modernej dizajnovej estetiky. Spolu s harmóniou farieb je ako stvorená na to, aby ste s ňou práve tieto miesta premenili na miesta pokoja a pohody.

Kolekciu „Doplnky do kúpeľne: Relaxačná zóna u vás doma“ nájdete v predajniach Tchibo od 30. januára 2023 alebo v Tchibo kútikoch v obchodných reťazcoch od 31. januára 2023. Pre držiteľov TchiboCard bude dostupná online už od 24.1.2023.

Kúpeľňová odkladacia skrinka

Jedny dvierka s 2 vkladacími policami a 3 zásuvkami. Zásuvky s 3/4 spodným pojazdom a nehlučným dovieraním soft close. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena od: 229 €.

TALIANSKY ÍL A OLIVOVO ZELENÁ

Tak sa volajú pekné farby vysokokvalitného príslušenstva z Tchibo do kúpeľní. Dokonale spolu ladia a sú absolútne moderné. Čierne akcenty potom dodávajú vzhľadu luxusný nádych.

Nástenné bezdrôtové LED svietidlo

S recyklovaným materiálom. Jednoduché sňatie svietidla pre dobitie. Pevne zabudované zdroje LED s funkciou krokového stmievania: 25 %, 50 % alebo 100 % – teplé biele svetlo. S funkciou časovača. Ideálne do miest bez výstupu kábla zo steny a bez elektrickej zásuvky. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena od: 29,99 €.

Rebrík na uteráky so zrkadlom

Dekoratívne a priestorovo úsporný. Bezpečný a stabilný stojan. Vrátane materiálu na pripevnenie k stene. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 119 €.

XL osuška  

S biobavlnou a certifikáciou GOTS. Extra mäkká a savá. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 29,99 €.

Držiak na uteráky         

Vysoko stabilný. 2 stupňovito usporiadané tyče. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 74,95 €.

Úložný kôš       

S biobavlnou a popruhom na prenášanie. Kvalitné spracovanie. Jednoduché zapínanie na magnet. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 39,99 €.

Wellness sprchová hadica  

S mechanizmom click-clack. Technológia Velvet Jet s viac ako 300 tryskami. Tri rôzne typy vodného lúča nastaviteľné stlačením tlačidla: dažďová spŕška, sauna a funkcia kombinovaného lúča. Exkluzívne na www.tchibo.sk.  Odporúčaná cena: 29,99 €.

Kúpeľňová stierka s držiakom

Jednoduchá montáž bez vŕtania. Suché stieranie bez zanechania šmúh. Oceľové vnútorné jadro stierky, silikónový poťah. Výsuvný okraj silikónu. Odporúčaná cena: 10,99 €.

Závesný sprchový regál

Dva háčiky na zavesenie kúpeľňovej stierky, žinky, huby atď. Zaistenie pomocou prísavky. Oceľový drôt s povrchovou úpravou. Odporúčaná cena: 17,99 €.

Komfortná predložka

S recyklovaným materiálom. Vrchná strana z obzvlášť mäkkého, savého mikrovlákna. Spodná strana s protišmykovou povrchovou úpravou. Odporúčaná cena od: 17,99 €.

S RECYKLOVANÝM MATERIÁLOM

Využívanie existujúcich surovín, ako je odpad, je veľmi dôležité pre ochranu životného prostredia. Tchibo tak opakovane spracováva cenné materiály, spotrebúva menej surovín a vyrába nové, vysoko kvalitné produkty.

Odstraňovač zrohovatenej kože

S funkciou odsávania. Dobíjacie batérie. Rotujúci brúsny kotúčik účinne odstraňuje zrohovatenú kožu. Tri nástavce: hrubá, stredná a jemná zrnitosť. Dva rýchlostné stupne. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 27,99 €.

Masážny pás na chrbát

S drevom z udržateľného lesného hospodárstva Sedem drevených valčekov. Použitie uľahčujú rukoväte na koncoch masážneho pásu. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 19,99 €.

Prémiové bavlnené obliečky

S biobavlnou a s certifikáciou GOTS. Perkálový materiál. Jednoduché povliekanie vďaka zipsu. Odporúčaná cena od: 39,99 €.

Osuška Premium z vaflového piké

S biobavlnou a s certifikáciou GOTS. Mimoriadne hebká a príjemná na dotyk. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 24,99 €.

Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo, internetový obchod www.tchibo.sk a sieť predajných miest vo vybraných predajniach obchodných reťazcov. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kapsľovým kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne. Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.


Fotogaléria