Fitness a beh: Udržujte sa v kondícii

VÝZVA PRIJATÁ! Dávať svojmu telu to najlepšie a neustále zvyšovať jeho výkonnosť je zábavné a urobí vám naozaj dobre. Či už ste si práve prvýkrát predsavzali, že budete viac fit, alebo už ste vo forme a chcete v nej zostať, kolekcia Tchibo Active vás optimálne podporí funkčným oblečením a doplnkami pre zdravú výživu a efektívny tréning.

Kolekciu „Fitness a beh: Udržujte sa v kondícii“ nájdete v predajniach Tchibo od 6. marca 2023 alebo v Tchibo kútikoch v obchodných reťazcoch od 7. marca 2023. Pre držiteľov TchiboCard bude dostupná online už od 28.2.2023.

Bezšvová športová podprsenka

Vyberateľné mäkké košíčky. Dvojvrstvové spracovanie vpredu a vzadu. Dve farby. Odporúčaná cena od: 17,99 €.

Športové legíny „Pockets“

Mierne zvýšený tvarujúci pás. Nakladané vrecko na stehne. K dispozícii v dvoch farbách. Odporúčaná cena: 22,99 €.

PRE KAŽDÉHO

Už ste vytrénovaní alebo na svojej forme ešte len pracujete? S inovatívnym tréningovým konceptom Crossfit sa aj neskúsení čoskoro dostanú do cieľa. Intenzívny funkčný tréning sily, vytrvalosti a koordinácie posilní aj podporí celé telo.

Športová tepláková bunda

S bavlnou z udržateľnej produkcie. Mäkko zdrsnená vnútorná strana. Padnuté ramená. Dve bočné šikmé vrecká. Odporúčaná cena: 39,99 €.

Softshellové nohavice na tréning

S úpravou DryActive Plus. Elastický pás a lem nohavíc. Dve bočné šikmé vrecká. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena od: 34,99 €.

Výrobník jogurtu a krémových syrov

Päť prednastavených programov: prírodný jogurt, vegánsky/bezlaktózový jogurt, smotanový syr, bylinkový extrakt. S dvoma obzvlášť veľkými nádobami. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 39,99 €.

ĎALŠÍ KROK: ENERGIA

Poznáte biohacking? Výživa, šport a zdravý životný štýl v ňom spolupracujú ako tím. Presne ako v tejto kolekcii Tchibo: oblečenie a pomôcky sa dokonale dopĺňajú. Pre optimálny tréning a zdravú, výživnú stravu s občerstvením a koktailmi pre perfektnú regeneráciu.

Vetruvzdorná funkčná bunda

Odpudzuje vodu vďaka ekologicky šetrnej impregnácii evoPel. Absolútne vetruvzdorná – minimalizuje riziko prechladnutia. Dve bočné šikmé vrecká na zips. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena od: 44,99 €.

Funkčná čiapka

S recyklovaným materiálom s úpravou DryActive Plus. S kontrastnou farbou vo vnútri. Jednotná veľkosť. Odporúčaná cena: 5,99 €.

Bežecké legíny

S recyklovaným materiálom. Potlač LYCRA® FitSense™ – spevnené zóny pre cielenú a pritom ľahkú podporu. S úpravou DryActive Plus. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 39,99 €.

Prostriedok na uvoľnenie chrbta

Päťdielna sada. Na jemné a intenzívne pretiahnutie. Náročnosť je možné stupňovito meniť kombináciou jednotlivých dielov. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 59,95 €.

Športové tričko

S recyklovaným materiálom s úpravou DryActive Plus. Zaoblený spodný lem a predĺžený zadný diel. Tri farby. Odporúčaná cena: 12,99 €.

Posuvné podložky

Obojstranné klzné disky: s penou na hladké podlahy, s plastom na koberce. Tlačené tréningové návrhy súčasťou balenia. Dva kusy v balení. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Sieťovinové tričko

S bavlnou z udržateľnej produkcie. Štýl oversized. Vsadka zo sieťoviny na spodnom leme. Odporúčaná cena: 19,99 €.

Športové šortky

S úpravou DryActive Plus. Vysoko strihaný, ľahko tvarujúci pás. Odporúčaná cena: 17,99 €.

Fitness rukavice

S recyklovaným materiálom. Ergonomicky usporiadané gélové a penové polstrovanie. Dlaň s protišmykovým materiálom. Odporúčaná cena: 12,99 €.

Fitness nákolienky

Anatomicky tvarované. Hrejivý a uvoľňujúci účinok na svaly stabilizujúce kĺby. Dva kusy v balení. Odporúčaná cena: 12,99 €.

Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo, internetový obchod www.tchibo.sk a sieť predajných miest vo vybraných predajniach obchodných reťazcov. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kapsľovým kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne. Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.


Fotogaléria