Funkční pomocníci: Všetko pre čistú domácnosť

S modernými výrobkami pre domácnosť a upratovanie z Tchibo si domov prinesiete funkčných pomocníkov, ktorí navyše potešia vaše oko. Ich estetický dizajn vám nedovolí nechať ich len tak ležať. A to najlepšie: veľká časť tejto kolekcie je z udržateľných materiálov!

Kolekciu „Funkční pomocníci: Všetko pre čistú domácnosť nájdete v predajniach Tchibo od 19. júna 2023 alebo v Tchibo kútikoch v obchodných reťazcoch od 20. júna 2023. Pre držiteľov TchiboCard bude dostupná online už od 13.6.2023.

Silikónové hubky

Vhodné na sklokeramické plochy, dlaždičky, sklo a drevo. Rýchloschnúce. Možno umývať v umývačke riadu. V balení 2 ks. Odporúčaná cena od: 6,99 €.

STÁLE AKO NOVÉ

Už poznáte výhodu silikónových hubiek? Po ich použití na čistenie ich jednoducho môžete hodiť s riadom do umývačky a použiť ich znova.

Odtokové sitko a zátka

Ideálne zachytia napr. drobné zvyšky jedla a vlasy. Odtok sa otvára stlačením uprostred, stlačením okraja sa odtok zavrie. Odporúčaná cena: 7,99 €.

Odvápňovací nástavec na vodovodný kohútik

Dá sa pripevniť jednoducho bez použitia náradia. Na tekutý odvápňovač alebo bežný ocot. Recyklovateľný. Odporúčaná cena od: 5,99 €.

Univerzálna čistiaca štetka

Obzvlášť vhodná na čistenie odtokov. Ideálna tiež na čistenie v rohoch. Odporúčaná cena: 5,99 €.

Štetka na flaše a poháre

S drevom zo zodpovedného lesného hospodárstva. Dôkladné, šetrné očistenie. Ohybný čistiaci prvok. Ergonomicky tvarovaná rukoväť: bukové drevo s certifikáciou FSC®. Odporúčaná cena: 8,99 €.

Kefa na radiátory

S recyklovaným materiálom. Obzvlášť ohybná a dlhá. Obzvlášť vhodná na doskové radiátory s jednou alebo viacerými doskami. Odporúčaná cena: 6,99 €.

ČLOVEK NEMÁ NIKDY DOSTATOK KIEF

Pretože vďaka nim je život jednoducho ľahší a vďaka vzhľadu Terrazzo ešte krajší. Navyše kefy z Tchibo sú skutočnými odborníkmi vo svojej oblasti. Sú tiež udržateľné a v okamihu dosiahnu do akéhokoľvek skrytého kútika.

Stojan na šaty z masívneho dreva

S drevom zo zodpovedného lesného hospodárstva. Skladací šatník s 2 tyčami na zavesenie šiat a priehradkou. Masívne kaučukovníkové drevo s certifikáciou FSC®, lakované. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 119 €.

Naparovač

Na ľahké žehlenie alebo oživenie odevných kúskov. Výkonné vertikálne naparovanie. Tlačidlo parného rázu. Vrátane kefy na žmolky. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 39,99 €.

Skriňa na práčku

S vyklápacou pracovnou plochou. 2 dvierka so závesmi a mechanizmom jemného zatvárania. Vo vnútri individuálne výškovo nastaviteľná vkladacia polica. Výklopné dvierka s držiakom, závesmi a magnetickým zatváraním, pri otvorení je možné používať ako pracovnú plochu. Doska z kompozitného dreva s melamínovým povrchom. Rukoväte z lakovaného masívneho bukového dreva. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 299 €.

Zázračná handrička

S recyklovaným materiálom. Čistí povrchy bez použitia čistiaceho prostriedku a nezanecháva šmuhy. Dlho vydrží a dá sa prať. Odporúčaná cena: 7,99 €.

Utierky na riad

S recyklovaným materiálom. Savé a rýchloschnúce. Majú dlhú životnosť a nepúšťajú vlákna. V balení 2 ks. Odporúčaná cena: 10,99 €.

Bez zanechania šmúh

Veľké a malé handričky z udržateľných materiálov dokážu hotové zázraky. Okrem toho majú mnohostranné využitie a hlavne ich môžete používať znova a znova.

Skladací kôš na bielizeň a riad

Vhodný aj do výklenkov a kútov. Vhodný aj na umývanie riadu alebo na prenášanie bielizne. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 27,99 €.

Mop na podlahu s funkciou postrekovania

Vďaka posuvnému čistiacemu mechanizmu sú ruky chránené pred mokrom a nečistotou. Vrátane 2 návlekov z mikrovlákna. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 29,99 €.

Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo, internetový obchod www.tchibo.sk a sieť predajných miest vo vybraných predajniach obchodných reťazcov. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kapsľovým kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne. Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.


Fotogaléria