Jemné farby, kvetinové vzory: Jednoduché jarné outfity

Dni sa už zase predlžujú, teploty príjemne stúpajú a vzduchom sa nesú ľúbezné vône. Konečne sme sa dočkali: Jar je tu! A s ním sa v nás prebúdza túžba po romantike v podobe pôvabne ženských kvetinových vzorov a po sviežich farbách – najlepšie dvadsaťštyri hodín denne.

Kolekciu „Jemné farby, kvetinové vzory: Jednoduché jarné outfity“ nájdete v predajniach Tchibo od 3. apríla 2023 alebo v Tchibo kútikoch v obchodných reťazcoch od 4. apríla 2023. Pre držiteľov TchiboCard bude dostupná online už od 28.3.2023.

Blúzkové tričko s ¾ rukávom

Žabkované konce rukávov s volánikovým lemom. Odporúčaná cena od: 17,99 €.

Moderné džínsy v štýle ‚Fit Lilly’

S bavlnou z udržateľného poľnohospodárstva. Slim Fit. Ľahko zvýšený pás. Skrátená dĺžka. Štýl s 5 vreckami. Rozstrapkané konce nohavíc. Odporúčaná cena: 39,99 €.

TISÍCE KVETOV NA JAR

Snáď žiadny iný vzor neladí s jarou tak dobre ako millefiori. Bezpočet drobných kvietkov prepožičia každému odevu dotyk ženskosti. Prebudí vo vás túžbu po novom ročnom období so záplavou sviežich kvetov.

Rozkvitnutá mikina

S biobavlnou s certifikáciou GOTS a kvetovými výšivkami.. Odporúčaná cena: 27,99 €.

Sveter s krátkymi rukávmi

Z rebrovaného úpletu. S prírodným vláknom Polo golier s malým nariaseným lemom. Mierne riasenie na ramenách. Odporúčaná cena: 29,99 €.

Krátke pyžamo

S prírodným vláknom. Mäkko splývavá zmes viskózy a elastanu. Posuvné ramienka. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena od: 27,99 €.

Župan v štýle kimona

S prírodným vláknom. Mäkko splývavá zmes viskózy a elastanu. So šnúrkou na zaväzovanie na vnútornú strane. Odporúčaná cena: 39,99 €.

Príjemná podprsenka

Jemne tvaruje, bez kostíc. Veľmi dobre drží vďaka vsadkám zo silnej sieťoviny. Odporúčaná cena: 19,99 €.

Bokové nohavičky

Z mäkkého materiálu microtouch. Dve farby. V balení 2 ks. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Prešívaná bunda

S recyklovaným materiálom. Nakladané vrecká na prednej strane. Odporúčaná cena: 49,99 €.

Kvetovaný tkaný šál

Ľahký a splývavý. S antistatickou úpravou. Jednotná veľkosť. Odporúčaná cena od: 9,99 €.

Kvetované midi šaty

S prírodným vláknom. Objemné rukávy s nariasením v oblasti ramien. Elastické, žabkované konce rukávov. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena od: 54,95 €.

PRESNE VÁŠ ŠTÝL

Nech za seba necháte prehovoriť kvetované midi šaty alebo sa rozhodnete narušiť ich ženskosť kombináciou s ležérnou džínsovou bundou, vždy máte možnosť prikloniť sa podľa chvíľkovej nálady ku klasike alebo k modernejšiemu výrazu.

Džínsová bunda

S bavlnou z udržateľnej produkcie Konce rukávov s manžetou a gombíkom. Ozdobný opasok na zadnej strane. Odporúčaná cena: 39,99 €.

Tenisky

S biobavlnou. Zvýšená podrážka vo vypletanom vzhľade. Mäkko polstrovaná stielka. Pútko na päte. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena od: 44,99 €.

Kardigán z jemného úpletu

Objemné rukávy s ľahkým riasením na ramenách. Gombíky v perleťovom vzhľade. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena od: 29,99 €.

Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo, internetový obchod www.tchibo.sk a sieť predajných miest vo vybraných predajniach obchodných reťazcov. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kapsľovým kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne.

Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.


Fotogaléria