Jesenná kuchyňa: Šikovní pomocníci a doplnky

Jeseň – obdobie, kedy sa môžeme pohodlne usadiť vo vnútri a vychutnať si sezónne regionálne suroviny. Vynikajúca príležitosť sa zase raz stretnúť so všetkými svojimi najmilšími pri jednom stole predstavuje osvedčený rodinný recept. Tchibo už pre vás všetko pripravilo, aby sa vám to podarilo obzvlášť dobre a pekne.

Kolekciu „Jesenná kuchyňa: Šikovní pomocníci a doplnky“ nájdete v predajniach Tchibo od 11. septembra 2023 alebo v Tchibo kútikoch v obchodných reťazcoch od 12. septembra 2023. Pre držiteľov TchiboCard bude dostupná online už od 5. 9. 2023. 

Liatinová servírovacia panvica COMBEKK Sous-Chef

S recyklovaným materiálom. Zo 100 % recyklovanej liatiny. Vhodná do rúry a na všetky druhy sporákov – vrátane indukčných. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 79,95 €.  

KRÁSNE A UDRŽATEĽNÉ NA VAŠOM STOLE Servírovacia panvica a hrnce z liatiny sú vyrobené zo 100 % recyklovanej liatiny a prispievajú tak k ochrane cenných zdrojov. Nákupom zároveň ušetríte, pretože vďaka veľmi dlhej životnosti tohto materiálu môže hrniec aj panvica pri správnej starostlivosti vydržať rovnako dlho ako váš starý rodinný recept. 

Krájač Nicer Dicer Quick

Vrátane 3 kombinovateľných nožových nástavcov. Na silné alebo tenké plátky, kocky, tyčinky a šestinky. Zachytávacia nádobka s vekom na uchovanie čerstvosti. Odporúčaná cena: 17,99 €.

Podložky na pečenie

Na oddelenú prípravu surovín a pokrmov s rôznou dĺžkou prípravy. Zvýšený okraj proti pretečeniu tekutín. Nepriľnavý povrch – nie je nutné vymazávať tukom. V balení 4 ks. Odporúčaná cena: 12,99 €.  

Kameninový hrniec MS

Na kvasenie zeleniny, kapusty, korenia a podobne. S extra širokým žliabkom na vodu. Objem cca 10 l. Vrátane veka a kameňov na zaťaženie. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 64,95 €.   

Kompostovacia nádoba Bokashi

Premení kuchynský odpad na hnojivo. Fermentovaný materiál je možné použiť na výrobu kompostu. Vhodný do vnútorných priestorov. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 89,95 €.

Smaltovaná zapekacia forma Z trojnásobne smaltovanej ocele – pre vyššiu odolnosť proti korózii. Rozšírený okraj pre ľahký úchop. Odporúčaná cena: 17,99 €. 

OSTALO NIEČO? Väčšina zapečených jedál chutí druhý deň ešte lepšie. Preto je šikovné, že táto zapekacia miska má rovno aj veko. Jedlo na hostinu v nej tak môžete pripraviť aj uschovať.

Smaltovaná misa na servírovanie a prípravu

S vekom. Kov s trojvrstvovým smaltom pre vysokú odolnosť proti korózii – vhodná na použitie v rúre. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 19,99 €.

Ošatka na kysnutie cesta

Ručná výroba – každý kúsok je unikát. Pletená z prírodného pedigu. Pre typický tvar chleba a optimálnu kôrku. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 14,99 €. 

Profesionálna XL podložka

Na pečenie a na opakované použitie. Dá sa používať ako pracovná podložka alebo ako náhrada papiera na pečenie. S vytlačenou stupnicou. Vnútorné sklenené vlákna zaisťujú rovnomerné rozloženie tepla. Odporúčaná cena: 12,99 €.

Plech na pečenie na bagety

Až na 3 bagety. Perforovaný na docielenie chrumkavej kôrky. S nepriľnavým povrchom GREBLON® B1. Odolný proti kvásku. Odporúčaná cena: 17,99 €.

Digitálna lyžicová váha

Presné váženie malých množstiev. Rozsah merania od 0,5 do 300 g, presnosť na 0,1 g, označenie mililitrov a lyžičiek. Digitálny LCD displej. Odporúčaná cena: 12,99 €.

Kuchynské utierky

S biobavlnou. Ušľachtilé vaflové piké vytvorené špeciálnou technikou tkania. V balení 3 ks. Odporúčaná cena: 9,99 €.

Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo, internetový obchod www.tchibo.sk a sieť predajných miest vo vybraných predajniach obchodných reťazcov. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kapsľovým kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne. Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.


Fotogaléria