Leto nekončí: Ležérne outfity pre dámy a pánov

Ak sa ešte nechcete rozlúčiť s letom, prehovorte ho, nech zostane. Oblečené do kvetinových vzorov, nadčasové khaki a módne ružové farby tejto kolekcie z Tchibo vás určite neodmietnu.

Kolekciu „Leto nekončí: Ležérne outfity pre dámy a pánov„ nájdete v predajniach Tchibo od 5. augusta 2024 alebo v Tchibo kútikoch v obchodných reťazcoch od 6. augusta 2024. Pre držiteľov TchiboCard bude dostupná online už od 30.7.2024.

Blúzkové tričko s výstrihom do V

S prírodným vláknom. Krátky rukáv, spadnuté ramená. Deliaci šev na prednej strane. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Nohavice joggpant s cargo vreckami

S bavlnou z udržateľnej produkcie. Elastický pás. Dĺžka po členky. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 22,99 €.  

Pánsky sveter s okrúhlym výstrihom

S biobavlnou. Rebrované náplety na výstrihu, koncoch rukávov a spodnom leme. Tvarovaný úplet. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 29,99 €.

Sveter z jemného úpletu

S prírodným vláknom. Konce rukávov so zlato lesklými ozdobnými gombíkmi. Odporúčaná cena: 19,99 €.

Midi sukňa

S prírodným vláknom. Elastický pás so šnúrkou na zaväzovanie. Mierne rozšírený strih do A. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 19,99 €.

Blúzkové tričko s výstrihom do V

Široký elastický spodný lem. Krátky rukáv, spadnuté ramená. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 17,99 €.

Navliekacie nohavice

S prírodným vláknom. Mierne krepovaný materiál. Elastický pás so šnúrkou na zaväzovanie. Široké rovné nohavice. 2 farby. Odporúčaná cena: 19,99 €.

Mikina s výšivkou

S bavlnou z udržateľnej produkcie. Ľahko počesaná vnútorná strana. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 22,99 €.

Náhrdelník s návetami

So zapínaním na karabínku. Mosadz. Nastaviteľná dĺžka od cca 40 do 45 cm. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Náramok s návetami      

So zapínaním na karabínku. Mosadz. Nastaviteľná dĺžka od cca 16,5 do 19,5 cm. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 12,99 €.

Prsteň s kamienkom v tvare navety

Mosadz. Kamienok: sklo. Veľ. 17 – 20. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Dámske náramkové hodinky      

Koža spracovaná bez chrómu. Quartzový strojček s hodinovou a minútovou ručičkou. Minerálne sklo odolné proti poškriabaniu. Vodotesné do 3 barov. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 34,99 €.

Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo, internetový obchod www.tchibo.sk a sieť predajných miest vo vybraných predajniach obchodných reťazcov. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kapsľovým kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne.

Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.


Fotogaléria