Májový vánok: Svieža móda v modrej

Pred nadchádzajúcou sezónou popustilo Tchibo uzdu fantázii a vytvorilo pre vás túto letnú kolekciu. Vzdušné strihy, módne letné úplety a dlaždicový vzor vo sviežej modrej farbe pohladia oko aj dušu a vykúzlia dokonalý outfit pre teplé letné dni. Tak sa tešte!

Kolekciu „Májový vánok: Svieža móda v modrej“ nájdete v predajniach Tchibo od 13. mája 2024 alebo v Tchibo kútikoch v obchodných reťazcoch od 14. mája 2024. Pre držiteľov TchiboCard bude dostupná online už od 7.5.2024.

Štruktúrované tričko

S prírodným vláknom. Krátky rukáv, spadnuté ramená. 2 farby. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 14,99 €.  

Náramkové hodinky

S koženým remienkom a kamienkami. Koža spracovaná bez chrómu. Minerálne sklo odolné proti poškriabaniu. Quartzový strojček. Vodotesné do 3 barov. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 39,99 €.

Nohavice

S prírodným vláknom. Elastický pás. Široké rovné nohavice. Bočné priehmatové vrecká. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena od: 19,99 €.  

Tkané šaty

S prírodným vláknom. Objemné rukávy s elastickým zakončením. Našitá sukňa s volánom. Odporúčaná cena: 39,99 €.  

Naušnice Blue Shades

Mosadz. Kamienky: modré sklo. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 9,99 €. 

Prsteň Memory Blue Shades

Mosadz, strieborná. Kamienky: modré sklo. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 12,99 €.

Dlhá prúžkovaná blúzka

S biobavlnou. Vyhrňovacie rukávy – dajú sa prichytiť pomocou pútka a gombíka. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 19,99 €.

7/8 tregíny s ažúrovou výšivkou

S bavlnou z udržateľnej produkcie. Strih skinny fit. Úzke nohavice. Stredne vysoký pás. Pohodlný elastický pás s pútkami na opasok. Odporúčaná cena: 27,99 €.

Plátené tenisky

S biobavlnou. Zvýšená podrážka vo vypletanom vzhľade. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 39,99 €.

Džersejové šaty s volánom

S bavlnou z udržateľnej produkcie. Mäkký materiál z efektnej štruktúrovanej priadze. Spodný okraj s našitým volánom. Odporúčaná cena: 22,99 €.

Džersejová sukňa

S prírodným vláknom. Elastický pás. Ľahko rozšírený strih do A. Mierne zaoblený spodný lem. Odporúčaná cena: 14,99 €.   

Blúzkové tričko

S bavlnou z udržateľnej produkcie. Elastický spodný lem. Krátky rukáv, spadnuté ramená. Odporúčaná cena: 12,99 €.

Džersejové nohavice

S prírodným vláknom. Elastický pás so zapracovanými skladmi. Bočné priehmatové vrecká. Dĺžka po členky. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 19,99 €.  


Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo, internetový obchod www.tchibo.sk a sieť predajných miest vo vybraných predajniach obchodných reťazcov. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kapsľovým kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne.

Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.


Fotogaléria