Móda v tónoch prírody: Zemité farby, vzdušné strihy

V prírode, doma alebo v diaľavách pod palmami – v lete nás to prirodzene ťahá von. Užite si teplé počasie a ľahký vánok v novej dámskej kolekcii Tchibo. Materiály ako biobavlna, ľan alebo viskóza zatienia so svojimi vzrušujúcimi vzormi aj letné slnko.

Kolekciu „Móda v tónoch prírody: Zemité farby, vzdušné strihy nájdete v predajniach Tchibo od 10. júla 2023 alebo v Tchibo kútikoch v obchodných reťazcoch od 11. júla 2023. Pre držiteľov TchiboCard bude dostupná online už od 4.7.2023.

Blúzkové tričko

S biobavlnou a s certifikáciou GOTS. Spodný lem s bočnými rázporkami. Mierne predĺžený zadný diel. Odporúčaná cena od: 17,99 €.

Popelínová sukňa

S biobavlnou a certifikáciou GOTS. Elastický pás. 2 farby. Odporúčaná cena: 27,99 €.

Popelínový overal

S biobavlnou s certifikáciou GOTS. Maxi strih so spadnutými rukávmi. Široké, rovné nohavice so skrátenou dĺžkou. 2 farby. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 44,99 €.

POHODLIE CEZ LETO

Bavlna neodmysliteľne patrí aj k letu. Bavlnený popelín je husto tkaný a vďaka hladkému vzhľadu v ňom budete vyzerať uvoľnene. Tento materiál je zároveň veľmi priedušný a ani v teplom počasí sa v ňom nebudete príliš potiť.

Espadrilky s klinovým podpätkom

S recyklovanou bavlnou. Kapucňa so šnúrkami na zaväzovanie. Polstrovaná stielka. Protišmyková podrážka. Vrchný materiál: recyklovaná bavlna, ľan. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 31,99 €.

Dlhá blúzka z ľanovej zmesi

S prírodným vláknom. Ľahko spadnuté ramená. Zaoblený spodný lem s bočnými rázporkami. 2 farby. Odporúčaná cena: 39,99 €.

Ťapky Loafer

S recyklovaným materiálom. Nevykukujú z topánok. Elastické lemy napletené bez švov. 2 páry. 2 farby. Odporúčaná cena: 6,99 €.

Tričko so stojačikom

S prírodným vláknom. Krátke rukávy so spadnutými ramenami. Mierne priliehavý strih. Odporúčaná cena: 19,99 €.

Palácové nohavice s potlačou

S prírodným vláknom. Elastický pás so šnúrkou na zaväzovanie. Široké, rovné nohavice. Bočné šikmé vrecká. 2 farby. Odporúčaná cena: 22,99 €.

UVOĽNENÉ, ŠPORTOVÉ & ELEGANTNÉ

Hľadanie dokonalého spoločníka na leto je na konci. Pretože šarmantne splývavé materiály Tencel™ z Tchibo spolu s viskózou zaistia aj v horúcich dňoch príjemný komfort nosenia.

Prémiové bavlnené obliečky

S biobavlnou a certifikáciou GOTS. Materiál renforcé. So zipsom. 1 strana béžová s bielou potlačou, 1 strana béžová. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena od: 31,99 €.

Džersejové napínacie prestieradlo

S biobavlnou a certifikáciou GOTS. So sťahovaním na gumu. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena od: 12,99 €.

Blúzkové šaty z ľanovej zmesi

S prírodným vláknom. Krátke rukávy so spadnutými ramenami a prišitým vyhrnutým lemom. Bočné šikmé vrecká. Dĺžka midi. Spodný lem s bočnými rázporkami. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 49,99 €.

TÍM SNOV NA LETO

Kombinácia materiálu Tencel™ a ľanu zaistí príjemný, vzdušný pocit pri nosení predovšetkým v lete. A to najlepšie: tento materiál je mimoriadne mäkký na dotyk, nekrčivý, kvalitný a úžasne sa leskne.

Blúzkové tričko s gombíkovou légou

S biobavlnou. Zo štruktúrovanej priadze. Krátke rukávy so spadnutými ramenami a prišitým vyhrnutým lemom. Odporúčaná cena: 21,99 €.

Nohavice z ľanovej zmesi

S prírodným vláknom. Vysoký pás. Zúžený strih. 2 bočné šikmé vrecká vpredu, 2 ozdobné zadné vrecká. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 34,99 €.

Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo, internetový obchod www.tchibo.sk a sieť predajných miest vo vybraných predajniach obchodných reťazcov. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kapsľovým kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne. Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.


Fotogaléria