Myseľ a telo v harmónii: Pohodlné oblečenie na jogu

Chceli by ste si oddýchnuť od každodenného zhonu? Nová kolekcia Active od Tchibo s funkčnými a štýlovými outfitmi je jednoducho dokonalá na hodiny jogy a chvíle, kedy môžete spomaliť. Vďaka príjemným materiálom sa dostanete do flow akoby nič a môžete sa úplne sústrediť na svoje telo aj ducha.

Kolekciu „Myseľ a telo v harmónii: Pohodlné oblečenie na jogu nájdete v predajniach Tchibo od 31. júla 2023 alebo v Tchibo kútikoch v obchodných reťazcoch od 1. augusta 2023. Pre držiteľov TchiboCard bude dostupná online už od 25.7.2023.

Mikina

S bavlnou z udržateľnej produkcie. Spadnuté ramená. Polovičný podložený zips s ochranou brady. Odporúčaná cena od: 27,99 €.

Teplákové nohavice

S bavlnou z udržateľnej produkcie. So širokým, elastickým pásom a šnúrkou na zaväzovanie. 2 bočné vrecká. 2 farby. Odporúčaná cena: 22,99 €.

Športová taška

S upevnením na podložku na jogu. Odnímateľný, dĺžkovo nastaviteľný, polstrovaný ramenný popruh. Odporúčaná cena: 24,99 €.

Tričko na jogu

S úpravou DryActive Plus. Široko strihané rukávy lichotia postave. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Športové legíny

S bavlnou z udržateľnej produkcie. S elastickým pásom. Bez nepríjemných bočných švov. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Popruh na jogu 2 v 1

Popruh na jogu a na prenášanie podložky v jednom. Uľahčuje alebo zintenzívňuje naťahovacie cvičenia. Kovové krúžky držia popruh bezpečne v požadovanej dĺžke. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 8,99 €.

Bezšvová športová podprsenka

Rôzne pletené zóny spojené bez švov. Dvojvrstvové spracovanie. S vyberateľnými vypchávkami. Odporúčaná cena: 17,99 €.

Korková podložka na jogu a cvičenie

Optimálne tlmenie. Protišmyková vrchná a spodná strana. Povrch z prírodného korku. Vrátane šnúrky na nosenie s brzdičkou. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena od: 39,99 €.  

Masážna pomôcka na fascie

Na jednoduchú, cielenú automasáž končatín. 3 rotačné ježkové masážne loptičky. Vrátane plagátu s návodom na cvičenie. Odporúčaná cena od: 14,99 €.

Dvojitá masážna loptička

S korkom z udržateľnej produkcie. Pre masáž šije, chrbta, ramien a nôh. Stabilná, s dlhou životnosťou. Vrátane plagátu s návodom na cvičenie. Odporúčaná cena: 7,99 €.

Športový top

S bavlnou z udržateľnej produkcie. Okrúhly výstrih a vykrojený chrbát. Mierne zaoblený spodný lem. Odporúčaná cena: 9,99 €.

¾ športové legíny

S úpravou DryActive Plus. Tvarovaný vysoký pás s vnútorným vreckom. Odporúčaná cena: 17,99 €.

Balančná a masážna podložka

Na cvičenie rovnováhy, koordinácie a mobility. Výstupky môžu stimulovať prekrvenie. Protišmyková. Odporúčaná cena: 27,99 €.

Ľahká funkčná bunda

Odpudzuje vodu vďaka ekologicky šetrnej impregnácii evoPel. 2 bočné šikmé vrecká. Priestorovo úsporné uschovanie. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 34,99 €.

Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo, internetový obchod www.tchibo.sk a sieť predajných miest vo vybraných predajniach obchodných reťazcov. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kapsľovým kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne. Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.


Fotogaléria