Nadčasová móda: Dámske outfity pre každý deň

Móda nestarne. Táto kolekcia Tchibo svojim nadčasovým štýlom preukazuje spoľahlivý inštinkt pre to, v čom sa ženy cítia dobre. Vyberte si teraz hneď svoj obľúbený look a budete sa z neho radovať ešte dlho – vďaka vysokej kvalite.

Kolekciu „Nadčasová móda: Dámske outfity pre každý deň“ nájdete v predajniach Tchibo od 29. januára 2024 alebo v Tchibo kútikoch v obchodných reťazcoch od 30. januára 2024. Pre držiteľov TchiboCard bude dostupná online už od 23.1.2024.  

Tričko s dlhým rukávom

S bavlnou z udržateľnej produkcie. Okrúhly výstrih. Úzky strih. Odporúčaná cena: 22,99 €.

Otvorený dlhý kardigán

Úzky šálový golier. Kvalitný vzhľad materiálu s krátkym vlasom. Exkluzívne na www.tchibo.sk.  Odporúčaná cena: 39,99 €.  

Legíny zo zmesi materiálov Predná strana s povrchovou úpravou v koženom vzhľade. Elastický pas. Nepriehľadné. Odporúčaná cena: 19,99 €.

Pletený sveter cez hlavu

S prírodným vláknom. Široké lemy na koncoch rukávov a spodnom leme. Okrúhly výstrih. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 27,99 €.  

S PRÍRODNÝM VLÁKNOM

Materiály s viskózou LENZING™ sú nádherne mäkké a splývavé. Celulózové vlákno pochádza z certifikovaných, kontrolovaných obnoviteľných zdrojov dreva. Navyše ide o biologicky úplne odbúrateľný materiál.

Tkané šaty s celopotlačou

Splývavý, ľahko krepovaný materiál. Úzky opasok na zaväzovanie vo výške pása. Rozparok s gombíkom na šiji. Odporúčaná cena: 39,99 €.  

Automatický skladací dáždnik

Otvára sa a zatvára stlačením tlačidla. Kompaktná veľkosť do kabelky. Rukoväť s povrchom soft touch a s elastickým pútkom na prenášanie. Odporúčaná cena: 10,99 €.

Mikina s výšivkou

S bavlnou z udržateľnej produkcie. Ľahko zdrsnená vnútorná strana. Elastické rebrované lemy na výstrihu, koncoch rukávov a spodnom leme. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 22,99 €. 

Prešívaná bunda

Ľahké, hrejivé vatovanie. Predná strana a bočné šikmé vrecká na zips. Viedenské švy. Odporúčaná cena: 39,99 €.  

BEZ PREŠÍVANEJ BUNDY ANI KROK Keď sa vonku ochladí, prichádza tento trend ako na zavolanie. Prešívané bundy skvele hrejú a dodajú vášmu looku tú správnu iskru. Za perfektným vzhľadom ide Tchibo ešte o krok ďalej: a to vďaka moderným doplnkom v prešívanom vzhľade.

Tričko s dlhým rukávom

S bavlnou z udržateľnej produkcie. Okrúhly výstrih. Úzky strih. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Prešívaná kabelka

Klopa uzatvárateľná na magnet. Rozdelená hlavná priehradka – jedna strana so zipsom. Ramenný popruh nastaviteľný do dĺžky. Odporúčaná cena: 17,99 €.

Teplákové nohavice

Elastický pás. 2 bočné šikmé vrecká vpredu a 2 ozdobné zadné vrecká. Dĺžka po členky. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 29,99 €.

Sneaker topánky

S recyklovaným materiálom. Prešívané vložky na vnútornej a vonkajšej strane. Mimoriadne mäkko polstrovaná stielka. Protišmyková podošva s profilom. Exkluzívne na www.tchibo.sk.  Odporúčaná cena: 59,95 €.

Prúžkované tričko           

S bavlnou z udržateľnej produkcie. Spadnuté ramená. Ľahký lodičkový výstrih. Spodný lem s bočnými rázporkami. Odporúčaná cena: 19,99 €.

Ponožky

S biobavlnou. Pohodlný lem. Zosilnená špička a päta. V balení 5 párov. Odporúčaná cena: 9,99 €.

Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo, internetový obchod www.tchibo.sk a sieť predajných miest vo vybraných predajniach obchodných reťazcov. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kapsľovým kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne.

Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.


Fotogaléria