Naspäť vo forme: Všetko na domáci tréning

Prajeme vám šťastný nový rok a s touto kolekciou tiež rok pestrý. Začnite svoje tréningy štýlovo a s čerstvou individuálnou motiváciou. S oblečením a s pomôckami a doplnkami na tréning z Tchibo, ktoré sú dokonale strihané a farebne zladené.

Kolekciu „Naspäť vo forme: Všetko na domáci tréning“ nájdete v predajniach Tchibo od 2. januára 2023 alebo v Tchibo kútikoch v obchodných reťazcoch od 3. januára 2023. Pre držiteľov TchiboCard bude dostupná online už od 27.12.2022.

Športové tričko

S bavlnou z udržateľnej produkcie. Voľný strih s priliehavými krátkymi rukávmi. Odporúčaná cena od: 12,99 €.

Športové legíny

Mäkučké a s recyklovaným materiálom. Vyšší, tvarujúci pás. Príjemne mäkké priliehavé konce. Extra ploché švy. Odporúčaná cena od: 24,99 €.

Obruč na pilates

Tvarovo stabilná, anatomicky tvarované držadlá s polstrovaním z penovej hmoty. Vrátane plagátu s návodom na cvičenie. Odporúčaná cena: 14,99 €.

MOTIVAČNÁ A TRÉNINGOVÁ POMÔCKA

Odpor v tomto prípade nie je márny, ale dokonca účelný. Obruč na pilates pomáha zamerať sa priamo na požadované svalové partie a vďaka svojmu kruhovému tvaru dobre drží.

Športové tričko 2 v 1

Tričko s dlhým rukávom a top: možno nosiť jednotlivo aj kombinovať. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 19,99 €.

Rotačný disk TWISTER  

Precvičuje pás a boky a prispieva k zlepšeniu koordinácie a rovnováhy. Povrch s nopkami masíruje reflexné zóny chodidiel. Vrátane plagátu s návodom na cvičenie. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 19,99 €.

Športové šľapky

Šľapky s biobavlnou s certifikáciou GOTS. Spodná strana chodidla s kontrastnými protišmykovými nopkami. Odporúčaná cena: 6,99 €.

Posilnite si svaly

Činky, 2 ks. S povrchovou úpravou pre mimoriadne pevný úchop. Vrátane plagátu s návodom na cvičenie. Hmotnosť cca 1 kg. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Kardigán

Z hrubej pleteniny s recyklovaným materiálom. Mierne skrátená dĺžka a spadnuté ramená. Odporúčaná cena: 39,99 €.

Športová fľaša

Z nerezovej ocele so spoľahlivo tesniacim uzáverom a protišmykovým povrchom. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Športová podprsenka

Bezšvové spracovanie. Optimálne drží vďaka rôzne pleteným zónam a širokej gume pod prsami. Odporúčaná cena: 12,99 €.

Športové legíny

S elastickým, pohodlným pásom. Vrecko v páse. Odporúčaná cena: 19,99 €.

Gymnastická obruč

Na posilňovanie brušného a chrbtového svalstva, stehien a zadku. Priestorovo úsporné uschovanie vďaka 8-dielnemu zásuvnému systému. Vrátane plagátu s návodom na cvičenie. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 27,99 €.

MNOHOSTRANNÝ TRÉNING

Náradie z tejto kolekcie vám dodáva extra dávku motivácie už len svojimi výraznými farbami. A aj preto, že je s ním zábava. A je flexibilné. Nielenže sa perfektne hodí k vášmu oblečeniu, ale tiež sa pohodlne zmestí do športovej tašky.

Športové tričko s dlhým rukávom

S bavlnou z udržateľnej produkcie Zaoblený spodný lem pre zdôraznenie ženskej postavy. Predĺžený chrbát. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Sťahovacie športové nohavice

Vytvarujú postavu vďaka silnej sieťovine v páse. Široké nohavice. Odporúčaná cena: 21,99 €.

Masážne balančné podložky

Nekĺzavý povrch pre stálu polohu. Regulovateľné množstvo vzduchu na úpravu tvrdosti. Vrátane návodu na cvičenie a hustilky s ihlou. 2 ks. Odporúčaná cena: 17,99 €.

DRYACTIVE PLUS

Takmer všetko oblečenie Tchibo z tejto kolekcie je s úpravou DryActive Plus. Tá zaistí, že oblečenie je priedušné, dobre odvádza vlhkosť a rýchlo schne.

Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo, internetový obchod www.tchibo.sk a sieť predajných miest vo vybraných predajniach obchodných reťazcov. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kapsľovým kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne. Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.


Fotogaléria