Oáza pokoja a pohody: Letná posteľná bielizeň z biobavlny

Radi by ste si doma vytvorili oázu pokoja a uvoľnenia? Môžete začať s posteľnou bielizňou Tchibo z kvalitných materiálov, s pôsobivými textúrami a harmonickými farebnými kombináciami – na to stačí doplniť vhodné príslušenstvo a vaša spálňa sa v okamihu stane miestom, kde sa budete cítiť dobre po všetkých stránkach.

Kolekciu „Oáza pokoja a pohody: Letná posteľná bielizeň z biobavlny nájdete v predajniach Tchibo od 7. augusta 2023 alebo v Tchibo kútikoch v obchodných reťazcoch od 8. augusta 2023. Pre držiteľov TchiboCard bude dostupná online už od 1.8.2023.

Krepové obliečky

S recyklovaným materiálom a so zipsom. Rýchlo schnú a nemusia sa žehliť. Odporúčaná cena od: 19,99 €.

Obliečka na dekoračný vankúšik

S biobavlnou a certifikáciou GOTS. So zipsom. 100 % bavlna z ekologickej produkcie. Odporúčaná cena: 10,99 €.

Nočný stolík

S drevom zo zodpovedného lesného hospodárstva. So zásuvkou a otvoreným úložným priestorom. Korpus zo stredne silnej drevovláknitej dosky s certifikáciou FSC® , s jaseňovou dyhou. Zužujúce sa nohy a čelo zásuvky z masívneho jaseňového dreva s certifikáciou FSC®. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 159 €.

Digitálny LCD budík

S ukazovateľom dátumu, dňa v týždni a vnútornej teploty. Podsvietenie displeja a funkcie odloženého budenia pomocou dotykového tlačidla. Odporúčaná cena: 12,99 €.

Multifunkčná lampička s LED a pohybovým senzorom

Pevne zabudované LED – farba svetla teplá biela. Automatické vypínanie po cca 30 sekundách. Prevádzka na batérie – vrátane batérií. Odporúčaná cena: 12,99 €.

Džersejové napínacie prestieradlo

S biobavlnou a certifikáciou GOTS. So sťahovaním na gumu. 3 farby. Odporúčaná cena od: 14,99 €.

Chladivý vankúš

S recyklovaným materiálom. Poťah s jednou chladivou stranou a jednou stranou z mikrovlákna. Priedušný materiál. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 29,99 €.

Chladivá prikrývka

S recyklovaným materiálom. Poťah s jednou chladivou stranou a jednou stranou z mikrovlákna. S vlnkovým prešívaním. Priedušný materiál. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 49,99 €.   

Napínacia podložka na matrac

S ochladzovacou funkciou. Príjemná na telo a priedušná. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena od: 39,99 €.

ABY VÁM BOLO VŽDY PRÍJEMNE

Chladivé vankúše a prikrývky z Tchibo zaisťujú aj za teplých letných nocí osviežujúci spánok. Vďaka svojej termoregulačnej strane sa totiž postarajú o príjemnú a suchú klímu počas spánku.

Maska na spanie

S recyklovaným materiálom. Výborne sa nosia vďaka vypuklému plastickému tvaru 3D. Tvar a materiál masky zaisťujú úplné zatemnenie. Odporúčaná cena: 8,99 €.

Komoda

S drevom zo zodpovedného lesného hospodárstva. Dvierka s praktickým posuvným mechanizmom. S jednou pevnou vkladacou policou. Korpus a pevná polica zo stredne silnej drevovláknitej dosky s certifikáciou FSC® , s dubovou dyhou. Čelá a nôžky z masívneho jaseňového dreva s certifikáciou FSC®. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 249 €.

Závesy

S recyklovaným materiálom. S tunelovým sťahovaním. Jednoduché skrátenie bez šitia. 2 ks v balení. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 49,99 €.

Konzolový stolík

S drevom zo zodpovedného lesného hospodárstva. Moderný dizajn so zaoblenými rohami a nohami. Vrátane materiálu na pripevnenie na stenu. Odkladacia plocha: stredne silná drevovláknitá doska s dubovou dyhou s certifikáciou FSC® . Zužujúce sa nohy a konštrukcia z masívneho dubového dreva s certifikáciou FSC®. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 229 €.

Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo, internetový obchod www.tchibo.sk a sieť predajných miest vo vybraných predajniach obchodných reťazcov. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kapsľovým kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne.

Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.


Fotogaléria