Oslava jari: Doplnky do domácnosti v pastelových farbách

Jar už je za dverami a nesie so sebou krásny dôvod na oslavy. Pusťte ju dovnútra a nechajte svoj domov rozkvitnúť – s kvetovaným bytovým textilom, inšpirujúcimi nápadmi na dekoráciu a šikovnými potrebami z Tchibo na vaše lahodné pekárske výtvory. Pretože kde sa oslavuje, tam býva aj plno hostí.

Kolekciu „Oslava jari: Doplnky do domácnosti v pastelových farbách“ nájdete v predajniach Tchibo od 4. marca 2024 alebo v Tchibo kútikoch v obchodných reťazcoch od 5. marca 2024. Pre držiteľov TchiboCard bude dostupná online už od 27.2.2024.  

Váza

Moderný dizajn. Keramika. Biele a orgovánové prúžky. Dve veľkosti. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena od: 27,99 €.

Behúň na stôl

S biobavlnou. Biely s potlačou kvetov. Odporúčaná cena: 10,99 €.  

Papierový veľkonočný zajac

S papierom z udržateľnej produkcie. Je možné skladne zložiť pomocou magnetického uzáveru. Papier s certifikáciou FSC®. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 6,99 €.

Hrnčeky

Možno umývať v umývačke. Objem každého hrnčeka cca 350 ml. Z porcelánu. V balení 4 ks. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 21,99 €.  

ČERSTVÉ VETVIČKY DO VEĽKONOČNÝCH VÁZ

Roztomilí papieroví zajačikovia a veľkonočné vajíčka dodajú sezónnym vetvičkám, ako je breza, lieska, mandle alebo čerešňa, na pestrosti. A jarná výzdoba stola na veľkonočný brunch je hotová. 

Formičky na minibábovky          

Z ohybného silikónového materiálu pre ľahké vyklápanie. Možno použiť aj bez plechu. V balení 12 ks. Odporúčaná cena: 7,99 €.

Stierka na cesto

S drevom z udržateľného lesného hospodárstva. Prispôsobí sa tvaru misy a jej obsah dokáže bezo zvyšku vytrieť. Pracovná časť: silikón. Rukoväť: udržateľne pestované bukové drevo. Odporúčaná cena: 7,99 €. 

Prestieranie       

Chráni povrch stola. Modrozelená s vtkanou krémovo-bielou priadzou. V balení 4 ks. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 12,99 €.

Krájač na vajíčka 3 v 1

3 rôzne vložky na krájanie kosáčikov, plátkov alebo na polenie. Exkluzívne na www.tchibo.sk.  Odporúčaná cena: 7,99 €.

 Obracačka na vajcia a omelety

Veľmi ohybná plochá pracovná časť na pohodlné obracanie. Vhodná aj na rozdelenie mäkkých prísad. Odporúčaná cena: 9,99 €.

Dosky na krájanie

Možno umývať v umývačke. 1x modrozelené a biele prúžky, 1x svetlo modré s kvetinovým vzorom, 1x orgovánové a biele prúžky, 1x biele s kvetinovým vzorom. V balení 4 ks. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 9,99 €.

Svetelná reťaz s mikro LED

S 15 pevne zabudovanými mikro LED v tvare kvetov – farba svetla teplá biela. S funkciou časovača. Vhodný do interiéru aj exteriéru. Vrátane batérií. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 7,99 €.   

Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo, internetový obchod www.tchibo.sk a sieť predajných miest vo vybraných predajniach obchodných reťazcov. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kapsľovým kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne. Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.


Fotogaléria