Osobité outfity: Móda pre sebavedomé ženy

Čo vás urobí skutočne šťastnými? Čo napríklad vy sami? A kolekcia Tchibo vám v tom pomôže. Vďaka jej farebnosti a potlači môžete svoje pozitívne naladenie viditeľne šíriť ďalej. A vykúzliť tak úsmev na tvári aj svojim blízkym.

Kolekciu „Osobité outfity: Móda pre sebavedomé ženy nájdete v predajniach Tchibo od 4. septembra 2023 alebo v Tchibo kútikoch v obchodných reťazcoch od 5. septembra 2023. Pre držiteľov TchiboCard bude dostupná online už od 29.8.2023.

Kardigán z hrubej pleteniny

S biobavlnou. Moderná, mierne skrátená dĺžka. Ľahko spadnuté ramená. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 34,99 €.

Džínsy straight fit

S bavlnou z udržateľnej produkcie. Štýl s 5 vreckami. Vysoký, úzky pás. Rovné nohavice v skrátenej dĺžke. Odporúčaná cena: 34,99 €.

Tenisové ponožky

S biobavlnou. Obzvlášť mäkká podošva Terry. Pohodlný náplet. Extra plochý šev v oblasti prstov. V balení 2 páry. Odporúčaná cena: 7,99 €.

Pletený sveter so stojačikom

S prírodným vláknom. Spadnuté ramená. Spodný lem s bočnými rázporkami. Mierne predĺžený zadný diel. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 34,99 €.

Pletená sukňa

S prírodným vláknom. Dĺžka midi. Elastické rebrované lemy – nezarezávajú sa. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 31,99 €.

VÁŠ OSOBNÝ TÍM SNOV

Nové strihy a siluety, ktoré so sebou táto kolekcia prináša, hovoria samy za seba: sú pozitívne, vždy módne a vo vzájomnej kombinácii ešte pôsobivejšie. Ako vy.

Taštička cez rameno

Z umelej kože na vodnej báze. Perfektná na nosenie krížom. Odnímateľný, dĺžkovo nastaviteľný ramenný popruh. Hlavný priestor so zapínaním na zips. Odporúčaná cena: 22,99 €.

Sveter z jemného úpletu

S rebrovaným detailom a s biobavlnou. Spadnuté ramená s rebrovanou vsadkou. 2 farby. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 31,99 €.

Džínsy so širokými nohavicami

S bavlnou z udržateľnej produkcie. Štýl s 5 vreckami. Vysoký, úzky pás. Rovné nohavice v skrátenej dĺžke. 2 farby. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 34,99 €.

Plátená nákupná taška

S biobavlnou a s certifikáciou GOTS. Možno nosiť aj cez rameno. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Tričko s potlačou

S bavlnou z udržateľnej produkcie. Ľahko spadnuté ramená. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Peňaženka

Z umelej kože na vodnej báze. Vrecko na mince uzatvárateľné na zips. Výklopná priehradka na karty s cvokom. Odporúčaná cena: 12,99 €.

Teplákové šaty

S bavlnou z udržateľnej produkcie. Zdrsnená vnútorná strana. Spodný lem s nakladaným volánom. Bočné šikmé vrecká. Odporúčaná cena: 31,99 €.

KRÁSNE VÝRAZNÉ

Krása sa nemusí schovávať. Sebavedomé červené tóny a jemná ružová podčiarknu váš optimizmus a upútajú pozornosť v šedivom dave.

Sada na masáž tváre

Jeden prístroj s tyčinkou v tvare T, druhý s dvoma „diamantovými“ valčekmi na masáž kontúr tváre. Vrátane batérií. 2-dielna sada. Odporúčaná cena: 19,99 €.

Kozmetická taštička

S recyklovanou bavlnou. Ponúka priestor pre najdôležitejšie kozmetické potreby. So zipsom. Odporúčaná cena: 9,99 €.

Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo, internetový obchod www.tchibo.sk a sieť predajných miest vo vybraných predajniach obchodných reťazcov. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kapsľovým kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne. Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.


Fotogaléria