Plážová sezóna začína: Letná móda a doplnky

Už vás zachvátila túžba po diaľkach? Ak nie, potom táto kolekcia Tchibo teraz určite prebudí vašu túžbu po lete, slnku, pláži a mori. Nájdete v nej všetko od oblečenia k vode až po vzrušujúce plážové hry a praktické doplnky.

Kolekciu „Plážová sezóna začína: Letná móda a doplnky“ nájdete v predajniach Tchibo od 29. mája 2023 alebo v Tchibo kútikoch v obchodných reťazcoch od 30. mája 2023. Pre držiteľov TchiboCard bude dostupná online už od 23.5.2023.

Háčkovaný klobúk

Z celulózového materiálu. Široká krempa – strecha klobúka. Jednotná veľkosť. Odporúčaná cena: 19,99 €.

Tvarujúce plavky

Silná sieťovina v prednej časti vymodeluje štíhlejšiu postavu. So zapracovanými mäkkými košíčkami. 2 farby. Odporúčaná cena od: 27,99 €.

XL osuška

S biobavlnou. Odolná voči praniu a opotrebovaniu. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 29,99 €.

Nepremokavý vak na plavky

Z vodoodpudivého, odolného materiálu. S bočným pútkom na nosenie. S ekologicky šetrnou impregnáciou evoPel. Odporúčaná cena od: 7,99 €.

Skrutkovací držiak na slnečník

Špirálová špička uľahčuje ukotvenie v piesku. Slnečník sa jednoducho zasunie do držiaka a upevní skrutkou. Odporúčaná cena: 5,99 €.

Svorky na uteráky

Na pripevnenie osušiek k ležadla. Odolný, pevný plast a vysoká prídržná sila vďaka oceľovej pružine. V balení 4 ks.  Odporúčaná cena od: 7,99 €.

DOKONALÍ SPOLOČNÍCI NA PLÁŽ

Bezstarostný odpočinok na slnku funguje s plážovými pomocníkmi z Tchibo úplne ľahko: po úspešnom dni na pláži si môžete na cestu uložiť plavky do praktického nepremokavého vaku a všetko ostatné zostane suché.

Plážové froté šaty

S bavlnou z udržateľnej produkcie, s kapucňou a sťahovacou šnúrkou. Bočné rázporky a bočné šikmé vrecká. 2 farby. Odporúčaná cena: 29,99 €.

Skladacia plážová taška

Odolný vrchný materiál je možné utierať vlhkou handričkou. Hlavný priestor so zapínaním na zips. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 14,99 €.

MÄKKÉ , MÄKŠIE, FROTÉ

Látka, ktorá patrí ku každému dobrému výletu na pláž – froté. Tip Tchibo: usušte froté pokojne v sušičke na nízku teplotu. Bude tak krásne mäkké a neskôr môže poňať aj viac vlhkosti.

Pohodlné sandále

S recyklovaným materiálom. Mäkko polstrované remienky a stielky. Pružná medzistielka. Podrážka s miernym profilom. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 24,99 €.

Prúžkované džersejové šaty

S bavlnou z udržateľnej produkcie. Krátky rukáv, spadnuté ramená. Rozšírený strih do A. Mierne zaoblený spodný lem. Odporúčaná cena: 19,99 €.

Lyková taška

S biobavlnou. Dĺžkovo nastaviteľný, odnímateľný ramenný popruh. Vyberateľná taštička na zips. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena od: 29,99 €.

Hra »Ludo« XL

S drevom zo zodpovedného lesného hospodárstva. S veľkou hracou plochou, 4 drevenými kolíkmi, jednou kockou, 16 okrúhlymi hracími kameňmi a úložným vakom. Hracie kamene, kocka a kolíky. Odporúčaná cena: 22,99 €.

Pánska polokošeľa piké

S bavlnou z udržateľnej produkcie. Rovný strih s bočnými rázporkami. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 24,99 €.

Kapsáčové bermudy

¾ dĺžka. S bavlnou z udržateľnej produkcie. 2 bočné vrecká, 2 vrecká cargo na suchý zips a 2 zadné vrecká s pätkou na suchý zips. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 39,99 €.

Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo, internetový obchod www.tchibo.sk a sieť predajných miest vo vybraných predajniach obchodných reťazcov. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kapsľovým kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne. Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.


Fotogaléria