Ponaťahujte si telo: Športová móda v zeleno-sivej

Radi kombinujete svoj športový štýl s módou? To je zásah do čierneho! Pretože teraz vstupuje do hry nová kolekcia Tchibo Active. V nej je vďaka moderným siluetám, pohodlným látkam a mätovo zeleným odtieňom každý outfit jednoducho dokonalou zhodou. Nielen na workout.

Kolekciu „Ponaťahujte si telo: Športová móda v zeleno-sivej“ nájdete v predajniach Tchibo od 17. apríla 2023 alebo v Tchibo kútikoch v obchodných reťazcoch od 18. apríla 2023. Pre držiteľov TchiboCard bude dostupná online už od 11.4.2023.

Dámske bezšvové tričko

Funkčné tričko. Skrátená dĺžka. Odporúčaná cena od: 19,99 €.

Funkčná pánska mikina

Zips s ochranou brady. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 39,99 €.

NEPREKONATEĽNÁ KOMBINÁCIA

Čo patrí k športu tak, ako loptička k hre? Predsa teplákové oblečenie! Vďaka priedušnému materiálu môžete zo seba pri cvičení vydať všetko a ani sa pri tom príliš nespotiť.

Športové topy

S recyklovaným materiálom. V balení 2 ks. Ležérny strih. S okrúhlym výstrihom ku krku. 2 farby. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 19,99 €.

Obruče na cvičenie rúk

Na posilňovanie svalstva rúk, ramien, šije a chrbta. Praktické a ľahko prenosné. V balení 2 ks. Vrátane plagátu s návodom na cvičenie. Jadro obruče: pozinkovaná, nerezová oceľ. Odporúčaná cena: 22,99 €.

Športové legíny

Tvarovaný pás tvarujúci postavu. 2 farby. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena od: 19,99 €.

Súprava na speedminton

S dvomi špeciálne tvarovanými raketami a 3 hracími loptičkami. Bez siete – je možné hrať takmer kdekoľvek. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 34,99 €.

Otvorený dlhý kardigán

S recyklovaným materiálom. Ľahko spadnuté ramená. Úzky šálový golier. Odporúčaná cena: 44,99 €.

Bezšvová športová podprsenka 

S rebrovanou štruktúrou. S vyberateľnými penovými vypchávkami. Dvojvrstvové spracovanie predného a zadného dielu. 2 farby. Odporúčaná cena: 14,99 €.

7/8 bezšvové športové legíny

Funkčné legíny – Functional Seamless,  bezšvové spracovanie. Odporúčaná cena: 19,99 €.

Teplákové šaty s kapucňou

S bavlnou z udržateľnej produkcie. Mäkké a hrejivé vďaka mäkko zdrsnenej vnútornej strane. Odporúčaná cena od: 34,99 €.

Obruč na cvičenie

Na posilňovanie brušného a chrbtového svalstva, stehien a zadku. Priestorovo úsporné uschovanie vďaka 8-dielnemu zásuvnému systému. Vrátane plagátu s návodom na cvičenie. Odporúčaná cena: 24,99 €.

ULTIMÁTNE OSVIEŽENIE

Hor sa do nového dňa so sviežosťou mäty vďaka športovej kolekcii Tchibo! Trendy pestrý odtieň nájdete v celej kolekcii, preto sa tieto kúsky stanú číslom 1 vo vašom šatníku aj v skrinke.

Bezšvová športová braletka

Vyberateľné penové košíčky. V rebrovanom vzhľade. Odporúčaná cena od: 21,99 €.

Športové teplákové šortky

S bavlnou z udržateľnej produkcie. Vysoký a elastický pás so šnúrkou na zaväzovanie. 2 bočné šikmé vrecká. 2 farby. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena od: 17,99 €.

Funkčné pánske tričko

S recyklovaným materiálom. S úpravou DryActive Plus. Funkčný materiál v sieťovinovom vzhľade. Odporúčaná cena od: 14,99 €.

Funkčné pánske tepláky

Pás so sťahovacou šnúrkou. S cvokom na leme nohavíc. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena od: 39,99 €.

Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo, internetový obchod www.tchibo.sk a sieť predajných miest vo vybraných predajniach obchodných reťazcov. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kapsľovým kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne. Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.


Fotogaléria