Spálňa v kvetinových vzoroch: Obliečky a pyžamá

Prvé kvietky sa vonku naťahujú k vytúženým slnečným lúčom. Nechajte sa inšpirovať touto atmosférou prichádzajúcich zmien a pozvite jar aj do svojho domova. S jemnými pastelovými odtieňmi a kvetinovou potlačou z novej kolekcie domácich textílií a dekorácií Tchibo sa vám to hravo podarí.

Kolekciu „Spálňa v kvetinových vzoroch: Obliečky a pyžamá“ nájdete v predajniach Tchibo od 27. februára 2023 alebo v Tchibo kútikoch v obchodných reťazcoch od 28. februára 2023. Pre držiteľov TchiboCard bude dostupná online už od 21.2.2023.

Prémiové bavlnené obliečky

S biobavlnou s certifikáciou GOTS. Perkálový materiál. Jednoduché navliekanie vďaka zipsu. Odporúčaná cena od: 29,99 €.

Obliečky renforcé na vankúše

S biobavlnou s certifikáciou GOTS. Jednoduché navliekanie vďaka zipsu. V balení 2 ks. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 10,99 €.

Analógový dizajnový budík

S funkciou opakovaného budenia a osvetlením. Analógový ukazovateľ času s takmer nepočujúcou sekundovou ručičkou. Odporúčaná cena: 19,99 €.

Pyžamo

S bavlnou z udržateľného poľnohospodárstva. Vrchný diel s 3/4 rukávmi. Nohavice s elastickým pásom. Odporúčaná cena od: 27,99 €. 

S VLÁKNAMI ZÍSKANÝMI Z PRÍRODY TENCEL™

Modalové alebo lyocelové vlákna sa vyrábajú z obnoviteľnej a dorastajúce suroviny – dreva. Aby Tchibo zabezpečilo, že na výrobu celulózových vlákien bude použité drevo zo zodpovedného lesného hospodárstva, využíva modalové a lyocelové vlákna TENCEL™ značky LENZING™.

Komoda na rámových nohách  

Polootvorená. Za každými dvierkami 1 vkladacia polica nastaviteľná do 3 výšok. Dve zásuvky so spodným pojazdom a čiastočným výsuvom, bezúchytové otváranie Push-to-Open. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 449 €.

Paraván s kvetinovým vzorom  

Zástena tvorená 4 panelmi. Zloží sa ľahko a úsporne. Konštrukcia z masívneho borovicového dreva s certifikáciou FSC®. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 179 €.

Krepové obliečky

S recyklovaným materiálom. Jednoduché navliekanie vďaka zipsu. Rýchlo schne a nemusí sa žehliť. Odporúčaná cena od: 22,99 €.

Nočný stolík

S drevom z udržateľného lesného hospodárstva. So sklápacou doskou. Vrátane malej zásuvky. S priehlbinou pre nápoje. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 39,99 €.

Kvetinová obliečka na dekoračný vankúš

S biobavlnou s certifikáciou GOTS. Jednoduché navliekanie vďaka zipsu. Odporúčaná cena: 9,99 €.

Relaxačný vankúšik

S recyklovaným materiálom Prispôsobí sa každému pohybu. Hladký, elastický poťah s hebkými bočnými dielmi. Odporúčaná cena: 19,99 €.

Prehoz z praného ľanu

Ľahký a mäkký materiál s dlhou životnosťou. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 64,95 €.

Obliečky z praného ľanu

Jednoduché navliekanie vďaka zipsu. Výborne absorbuje vlhkosť a príjemne chladí. Dve farby. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 69,95 €.

Obliečka na dekoračný vankúš z praného ľanu

Jednoduché navliekanie vďaka zipsu. Na dekoračné vankúše veľkosti cca 50 × 50 cm. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 22,99 €.

PRIATEĽ PRE KAŽDÉ PREKVAPENIE

Váš kalendár už možno ukazuje jar. Vy ale viete, že jarné teploty vedia byť pekne rozmarné. Jedna vec je istá: v obliečkach z praného ľanu si zakaždým doprajete posilňujúci spánok. Ľanové obliečky majú kvalitnú a nádherne mäkkú textúru. A nech sú vonku cencúle alebo vlahá letná noc, ľanová látka vie teplotu vždy príjemne vyrovnávať.

Vákuové úložné vrecia

Vzduchotesné ukladanie textílií a lôžkovín. Chránia pred prachom, vlhkosťou, pachom a moliam. V balení 2 ks. Odporúčaná cena: 8,99 €.

Odstraňovač žmolkov

Extra veľká strihacia plocha. Dva rýchlostné stupne. S ochranným krytom a čistiacim štetcom. Odporúčaná cena: 10,99 €.

Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo, internetový obchod www.tchibo.sk a sieť predajných miest vo vybraných predajniach obchodných reťazcov. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kapsľovým kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne. Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.


Fotogaléria